Естетична гінекологія

Прагнення до досконалості – це невід'ємна риса прекрасної половини людства. Естетика повинна бути у всьому, починаючи від стилю і поведінки, закінчуючи медициною. Всі хочуть йти в ногу з часом і бути прогресивними, а зараз одним з найбільш передових напрямків естетичної медицини є естетична гінекологія. Вона дозволяє поліпшити зовнішній вигляд інтимної зони і піхви.

 

15 років у галузі естетичної гінекології. Фахівці нашої клініки понад 15 років працюють у цій галузі. У нашому арсеналі велика кількість різних методик, останніх інновацій. Діагностика проходить за допомогою фотофіксації, обговорення бажаних результатів і їх нанесення безпосередньо на фото. Тобто, у Вас є можливість все наочно порівняти. Вам надаються фото до процедури, бажаний ефект від неї і фото після її проведення. Конфіденційність і анонімність гарантується, це - стандарт.

 

Лікувальні заходи, які Ви зможете отримати в нашій клініці (список постійно поповнюється):

✔ методики тренування тазових м'язів при синдромі широкої піхви (вагінальної релаксації), після пологів
застосування філерів для додавання обсягу в потрібних місцях і зменшення в'ялості шкіри, наприклад при вікових змінах, птозі, асиметрії великих статевих губ
✔ ліпосакція та ліпофілінг в необхідних ділянках (наприклад, великі статеві губи)
✔ звуження піхви за допомогою філерів
збільшення точки G
✔ усунення сухості і свербіння в піхві за допомогою філерів і медикаментозних засобів
лазерна корекція дистрофічних і атрофічних змін слизової оболонки піхви і зовнішніх статевих органів
«Хірургія 1 години» - ряд малоінвазивних оперативних втручань з естетичною метою, які не вимагають знаходження в стаціонарі; це процедури на вульві, звуження піхви, нитьовий ліфтинг і багато іншого

 

Проведення процедури

Все виконується під місцевим знеболенням або седацією спеціальними інгаляційними препаратами, час знаходження в клініці мінімальний, залишати її можна практично відразу після процедури. Методики можуть застосовуватися як у жінок, які народили, так і у молодих дівчат, прямих протипоказань практично немає.

 Звертайтеся за консультацією до наших фахівців. Ми допоможемо Вам почувати себе в гармонії!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube