Гінекологічна хірургія

Хірургія - наше життя. А здоров'я жінки - наша головна мета. Багато років ми займаємось не просто оперативною гінекологією, а втілюємо в життя найновіші та найефективніші світові підходи в жіночій хірургії. 

 

 

 

99,9% операцій виконується нашими фахівцями мінімально-інвазивним шляхом.

Це повністю відповідає світовим трендам. Сучасна хірургія все більше стає реконструктивною хірургією, тобто спрямованою на відновлення або заміну ураженого органу - видалення лейоміоми без видалення матки, операції при випадінні матки також без її видалення і т.д., і малоінвазивною, тобто спрямованою на мінімізацію обсягів і області втручання в організмі - міні-доступи, лапароскопічна техніка.

 

Лапароскопія це основний і найбільш поширений в світі метод мінімально-інвазивної хірургії в гінекології. Але і лапароскопії бувають різними. За цим словом в нашому випадку ховається колосальний досвід та десятки тисяч годин на тренажерах, а також навчання в таких установах, як IRCAD, стажування в США та країнах ЄС. Величезна кількість майстер-класів та лекцій по Україні та за її межами.

 

Шукаючи лікаря,  який виконає лапароскопію, жінки, а іноді і лікарі, часто не знають,  або забувають про такий мало-інвазивний метод, як вагінальна хірургія. Вагінальна хірургія взагалі не лишає ніяких видимих розрізів, дуже косметична та дозволяє дуже швидко відновитися після операції. Виконуємо найскладніші операції, які виконуються таким методом.

Ми також є експертним центром з вагінальної хірургії.

Ще однією нашою гордістю є гістероскопія. Гістероскопія з "додаткової методики" переросла в потужний напрямок - внутрішньоматкову хірургію. Ми першими в Україні створили потужний центр офісної гістероскопії, впровадили окрім традиційної гістероскопії та гістерорезектоскопії лазерну внутрішньоматкову хірургію.

 Гістероскопія - великих спектр внутрішньоматкових операцій. Сьогодні ми є першими у багатьох напрямках гістероскопії.

Незважаючи на переваги мало-інвазивних технологій, іноді виникають ситуації, що потребують традиційного лапаротомного доступу. Дуже рідкісна ситуація, але навички в традиційній абдомінальній хірургії можуть врятувати життя в критичних ситуаціях. В нас є великий досвід і таких втручань, отже Ви можете бути впевненою, що ми не підбираємо пацієнток під одну операцію, яку вміємо робити, а обираємо оптимальний метод для Вашої конкретної ситуації. 

 

Цей розділ поки що наповнюється, з детальним спектром оперативних втручань в гінекології Ви можете ознайомитись на персональному сайті професора Медведєва М.В. за цим посиланням.

 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube