Гінекологічна хірургія

Хірургія - наше життя. Здоров'я жінки - наша головна мета.

 

Багато років ми займаємось не просто оперативною гінекологією, а втілюємо в життя найновіші та найефективніші світові підхіди в жіночій хірургії. 

 

99,9% операцій виконується нашими фахівцями мінімально-інвазивним шляхом. Це повністю відповідає світовим трендам. Сучасна хірургія все більше стає реконструктивною хірургією, тобто спрямованою на відновлення або заміну ураженого органу - видалення лейоміоми без видалення матки, операції при випадінні матки також без її видалення і т.д., і малоінвазивною, тобто спрямованою на мінімізацію обсягів і області втручання в організм - міні-доступи, лапароскопічна техніка.

 

Лапароскопія це основний і найбільш поширений в світі метод мінімально-інвазивної хірургії в гінекології. Але і лапароскопії бувають різними. За цим словом в нашому випадку ховається колосальний досвід та десятки тисяч годин на тренажерах, а також навчання в таких установах, як IRCAD, стажування в США та країнах ЄС. Величезна кількість майстер-класів та лекцій по Україні та за її межами.

 

Шукаючи лікаря,  який виконає лапароскопію, жінки, а іноді і лікарі, часто не знають,  або забувають про такий мало-інвазивний метод, як вагінальна хірургія. Вагінальна хірургія взагалі не лишає ніяких видимих розрізів, дуже косметична та дозволяє дуже швидко відновитися після операції. Ми також є експертним центром з вагінальної хірургії. Виконуємо найскладніші операції, які виконуються таким методом.

 

Ще однією нашою гордістю є гістероскопія. Гістероскопія з "додаткової методики" переросла в потужний напрямок - внутрішньоматкову хірургію. Ми першими в Україні створили потужний центр офісної гістероскопії, впровадили окрім традиційної гістероскопії та гістерорезектоскопії лазерну внутрішньоматкову хірургію.

 

Незважаючи на переваги мало-інвазивних технологій, іноді виникають ситуації, що потребують традиційного лапаротомного доступу. Дуже рідкісна ситуація, але навички в традиційній абдомінальній хірургії можуть врятувати життя в критичних ситуаціях. В нас є великих досвід і таки втручань, отже Ви можете бути впевненою, що ми не підбираємо пацієнток під одну операцію, яку вміємо робити, а обираємо оптимальний метод для Вашої конкретної ситуації. 

 

Цей розділ поки що наповнюється, з детальним спектром оперативних втручань в гінекології Ви можете ознайомитись на персональному сайті професора Медведєва М.В. за цим посиланням.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube