Білизна, що захищає

FDA дозволило використовувати ультратонкі трусики, які можна носити, щоб знизити ризик захворювань, що передаються статевим шляхом, під час орального сексу.

Нижня білизна, що продається як Lorals for Protection, є одноразовими трусиками з натурального латексу з запахом ванілі, які закривають геніталії та анус і блокують передачу рідини організму під час орального сексу, згідно з веб-сайтом компанії. Вони продаються в упаковках по чотири штуки за 25 доларів.

FDA не проводило клінічних випробувань на людях, але дало дозвіл після того, як компанія надала їй дані про продукт, повідомляє The New York Times.

«Дозвіл FDA на цей продукт дає людям ще один варіант захисту від статевих інфекцій під час орального сексу», — сказала Кортні Ліас, доктор філософії, директор офісу FDA, яка очолювала дослідження нижньої білизни.

Раніше FDA дозволяло використання оральних загородок для запобігання поширенню інфекцій під час орального сексу. Оральні загородки, які іноді називають презервативами для орального сексу, є тонкими латексними бар’єрами, які проходять між ротом одного партнера та статевими органами іншої людини. Загородки не знайшли широкого застосування, частково тому, що людині доводиться тримати загородку на місці під час сексу, на відміну від трусиків.

«Вони вкрай непопулярні», — сказала Times Джин Марраццо, доктор медичних наук, директор відділу інфекційних захворювань Університету Алабами в Бірмінгемі. «Я маю на увазі, чесно кажучи, чи може бути щось менш сексуальне, ніж загородка?»

Мелані Крістол сказала, що ідея трусиків прийшла їй в голову після того, як під час медового місяця 2014 року виявила, що у неї інфекція, яка може передаватися статевим шляхом.

«Я хотіла відчувати себе сексуальною та впевненою в собі та використовувати те, що було створено з урахуванням мого тіла та моєї статі», — сказала вона Times.

Трусики виготовлені з матеріалу, приблизно такого ж тонкого, як презерватив, і утворюють ущільнення на стегні, щоб утримувати рідину всередині, сказала вона.

Марраццо сказав, що трусики є прогресом, оскільки існує мало варіантів безпечного орального сексу. Вона зазначила, що деякі підлітки мають перший сексуальний досвід з оральним сексом і що трусики можуть зменшити тривожність у людей різного віку.

Лікар-гінеколог, УЗД Фомченко Ірина Вікторівна

 

Джерело:

  1. Lorals for Protection: "Lorals for Protection."
  2. The New York Times: "F.D.A. Authorizes Underwear to Protect Against S.T.I.s During Oral Sex."
  3. https://www.medscape.com/viewarticle/973977

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook
Instagram
Telegram
TikTok
Youtube

Повернутися до списку статей