Введення ботулотоксину при хронічному головному болю

Введення ботулотоксину при хронічному головному болю - новий перспективний напрямок лікування. Чому це так?

Ефективність ботулотоксину типу, А в лікуванні різних форм головного болю доведена в 57 клінічних дослідженнях в яких взяли участь понад 8000 пацієнтів. Завдяки цим дослідженням вченим вдалося визначити предиктори, які підвищують ймовірність позитивного ефекту при лікуванні ботулотоксином:

• Часта епізодична і хронічна мігрень
• Ліки-індукований головний біль
• "Цервікогенний" головний біль
• Головний біль напруги, що супроводжується почуттям "стискання" голови, підвищеної чутливості шкіри голови, напругою перікраніальних м'язів і м'язів шиї.

Точки введення і доза препарату залежать від типу головного болю: «фіксовані точки» частіше вибираються при типових нападах мігрені, вибір точок залежить від локалізації болю і / або м'язової напруги, частіше при головному болю напруги і при змішаних формах головного болю. Вибір методики залежить від скарг пацієнта і даних лікарського огляду. Однак, незважаючи на гадану простоту маніпуляції, для отримання бажаного результату і уникнення побічних ефектів, процедура повинна виконуватися тільки лікарем-неврологом або нейрохірургом, неприпустимо її проведення косметологом-ботулінотерапевтом. На малюнку нижче схематично відображені точки введення ботулотоксину при головних болях:

Знеболюючій механізм дії ботулотоксину типу, А дуже складний. Препарат забезпечує розслабленого напружених м'язів, знімає м'язовий спазм на 3-6 місяців, розриваючі порочне коло, яке працює на підтрімку хронічного болю.

Важливо розуміти, що процедура не призначається самостійно. Її доцільність, необхідну кількість процедур і, відповідно, остаточна вартість, визначаються на очній консультації лікаря. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові!

Запишіться на прийом невролога за посиланням.

 

* Ціна вказана без вартості препарата 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube