Як вдало підібрати білизну для занять спортом?

Основне правило - “ні крайнощам”! Не має бути ані занадто сильного стиснення, бо порушується кровооббіг, ані “повної свободи”, бо розтягується шкіра і зв”язки, що тримають молочну залозу. Залоза має бути нормально фіксована. Тобто коли ви рухаєтесь, її рухи відносно грудної клітини мають бути мінімальними.

Жінкам з компактною молочною залозою достатньо топа для занять спортом. Сучасна індустрія спортивного одягу пропонує прекрасні вироби — найновітніші тканини, скеровуючі смужки на топі, які фіксують молочну залозу не стискаючи її.

Якщо розмір молочної залози “С” і більше, або має місце птоз (провисання залози), має бути зручний бюстгальтер з широкою чашкою, яка добре фіксує і утримує всю залозу, широкі бретелі. “Кісточки” не забороняються, але вони не мають тиснути на тканину залози.

Дамам з дуже пишним бюстом можна рекомендувати поєднати бюстгальтер і топ, для кращої фіксації.

Внутрішня поверхня чашки має бути з бавовни. Білизна має бути без мережива, так як це може викликати подразнення спітнілої під час тренування шкіри.

При птозі залози рекомендується перед тренуванням обробляти шкіру залози дитячою присипкою. Після тренування та душу дуже доцільним буде використання зволожуючого лосьону.

Залишайтесь здоровими та красивими!

Лікар-маммолог Ніколаєнко Наталія Сергіївна

Перелік використаної літературиhttps://www.uptodate.com/https://www.medscape.com/, https://medlineplus.gov/, https://www.webmd.com/

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Повернутися до списку статей