Кардіотокографія

Дізнатися як відчуває себе малюк в третьому триместрі - що може бути важливіше для майбутньої мами?

Відповідь на це питання допоможе знайти сучасний метод діагностики - кардіотокографія. Що таке кардіотокографія? Кардіотокографія (CTG) є засобом реєстрації серцевого ритму плода і скорочень матки під час вагітності. Машина, яка використовується для проведення моніторингу, називається кардіотокографом, більш відомим як електронний фетальний монітор (ЕФМ).

Моніторинг плода був винайдений Докторами Аланом Бредфілд, Орваном Гессом і Едвардом Хон. КТГ-моніторинг широко використовується для оцінки стану плода починаючи з 30 тижнів вагітності і закінчуючи народженням малюка.

Суть процедури полягає у:

- Визначенні частоти серцевих скорочень плода (ЧСС), при цьому оцінюють прискорення (акцелерації) та уповільнення (децелерації) ЧСС плода у відповідь, наприклад, на ворушіння плода, які також реєструє прилад. Крім того, оцінюються і деякі інші параметри, такі як варіабельність серцевого ритму та інші
- у разі наявності скоротливої діяльності матки окремим датчиком вона також реєструється
- все це можна записати на спеціальний паперовий носій

Чому кардиотокографию необхідно зробити в клініці доктора Медведева?

● Відмінний сучасний апарат виробництва Великобританії
● Можливість пройти ще один, навіть більш точний метод діагностики - оцінку біофізичного профілю плода і допплерометрию (доплерографію) судин матково-плацентарного басейну, тобто отримати вичерпну відповідь про стан Вашого малюка.
● Лікарі, які проводять акушерське УЗД, сертифіковані Міжнародним Фондом Медицини Плода (FMF).

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube