Кардіотокографія

Дізнатися як відчуває себе малюк в третьому триместрі - що може бути важливіше для майбутньої мами?

Відповідь на це питання допоможе знайти сучасний метод діагностики - кардіотокографія. Що таке кардіотокографія? Кардіотокографія (CTG) є засобом реєстрації серцевого ритму плода і скорочень матки під час вагітності. Машина, яка використовується для проведення моніторингу, називається Кардіотокографія, більш відомим як електронний фетальний монітор (ЕФМ).

Моніторинг плода був винайдений Докторами Аланом Бредфілд, Орваном Гессом і Едвардом Хон. КТГ-моніторинг широко використовується для оцінки стану плода починаючи з 30 тижнів вагітності і закінчуючи народженням малюка.

Чому кардиотокографию необхідно зробити в клініці доктора Медведева?

  • Відмінний сучасний апарат виробництв Великобританії
  • Можливість пройти ще один, навіть більш точний метод діагностики - оцінку біофізичного профілю плода і допплерометрию (доплерографію) судин матково-плацентарного басейну, тобто отримати вичерпну відповідь про стан Вашого малюка.
  • Лікарі, які проводять акушерське УЗД, сертифіковані Міжнародним Фондом Медицини Плода (FMF).

 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube