Циркумцизія (хірургічне обрізання)

Циркумцизія (або циркумцизіо, від лат. "Circumcisio" - обрізання) - це хірургічне втручання, при якому виконується кругове висічення крайньої плоті статевого члена. Ця операція відома з незапам'ятних часів. Ще до нашої ери ця операція була широко відома в середовищі доісторичних людей і кочівників. Вже тоді було відзначено гігієнічне значення цієї операції.

В даний час ця операція виконується як по релігійним, так і за медичними показаннями. В першу чергу питання про проведення обрізання ставиться при наявності фімозу. Так називається стан, при якому голівка статевого члена не має можливості оголюватися внаслідок надмірної вузькості крайньої плоті. Це захворювання може призводити до хронічних запальних інфекційних процесів або утруднення сечовипускання.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube