Дитяча мастурбація

У дитячій гінекології є така педантична тема, як дитяча мастурбація. Уявіть, що нас за руку вкусив комар або щось “локотиться” на спині, а тут тобі “на” – забороняють почухатися. Ми все одно це зробимо, доки ніхто не бачить. Почухали і “О!!! Добре! Допустило”. Так і тут із дитячою мастурбацією. Неправильно соромити та лаяти дитину! Не знайшовши причини, дитина все одно це робитиме так, щоб батьки не бачили і не лаяли.

Насамперед потрібно виключити медичні проблеми, які можуть спричинити свербіж в області вульви. Тут може бути потрібне обстеження не тільки гінеколога, але й виключити порушення роботи кишечника, проблеми з сечовивідними шляхами, наявність алергії, кишкових паразитів, а також задуматися про аб'юз. Аб'юз - це сексуальне насильство або експлуатація маленьких дітей. На жаль, бувають історії, коли мама не знала про те, що її дочка піддавалася сексуальній експлуатації кілька місяців. Злочинцями виявляються найчастіше близькі знайомі сім'ї та навіть члени сім'ї. Також серед маленьких дівчат можуть виникнути проблеми з тим, що в результаті вивчення свого тіла можуть ввести маленький предмет не тільки в ніс і вухо, а й у піхву. Добре, коли діти не бояться зізнатися своїм батькам. І лише після виключення таких медичних проблем з питань дитячої мастурбації йдемо до невролога, психолога чи поведінкового терапевта.

Лікар Клініки доктора Медведєва, дитячий гінеколог

 Перелік використаної літератури: 

  1. https://www.uptodate.com/
  2. https://www.medscape.com/
  3. https://medlineplus.gov/
  4. https://www.webmd.com/

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook
Instagram
Telegram
TikTok
Youtube

Повернутися до списку статей