Глобальний конгрес по гістероскопії в Іспанії

Цього року состоявся Вже другий за рахунками Глобальний конгрес по гістероскопії в м. Барселона. Перший БУВ у 2017 году. Цього разу все пройшло з ще більшім розмахом. У работі конгрес взяли не менше 1300 фанатів гістероскопії з більш чим 85 стран. Гості міста пускали повітряні змії ...

А много хто просто валялися під Променями весняного сонечка на будь-якіх поверхнях, покритими травою ...

Поглянувші буквально одним оком на знаменитому бульварі Рамбла

По дорозі здалека окинувши поглядом один з найвідоміших довгобудів в світі. Ні це не готель Парус в Дніпрі, це Саграда. Собор, спроектований геніальним Гауді ...

 

Але серце, а вірніше мозок, хотіли побільше знань в області гістероскопії, внутрішньоматкової патології, маточного фактора безпліддя і невиношування вагітності. Хотілося на конгрес. Глобальний конгрес.

Було Досить цікаво, з Огляду на мою любов до оператівної гінекології и до гістероскопії зокрема. Если коротко, то основні тренди: Офісна гістероскопія перемогла. У всех розвинення странах велика частина гістероскопії віконується амбулаторно без знеболювання (без наркозу) Показання до гістероскопії стають все ширше и Ширшов. Гістероскоп - це стетоскоп сучасного гінеколога Діагностічне вішкрібання (зішкріб) - віключеній з Переліку процедур в Деяк странах, например, у Великій Британії. Много закордонний колег насилу згадують, що це таке

Офісна гістероскопія НЕ только діагностична, а й оперативна. Активно розвіваються міні-резектоскопії. Автор найпопулярнішого з них - проф. Губбіні, Італія зі мною нижчих на знімку.

Завмерла вагітність, Залишки плідного яйця - только гістероскопія, ніякіх вішкрібань

Все більше уваги пріділяється аномаліям матки.

Було много чего еще, БУВ великий блок з навчання початківців в якому удалось взяти участь в якості ментора. Поспілкувався з багатьма світовімі зірками гістероскопії. Не буду приводити Величезне Кількість фотографій. Було приємно зустріті колег з України - справжніх фанатів гістероскопії. Ми були Окремо групками або даже по-Одинці, но душевно спілкуваліся при зустрічі. Чи не Менш 10 представителей України нарахував.

Мені пощастило сделать Доповідь в секції для експертів. Доповідь булу присвячено міомі 3 типу и безпліддя. Наскільки ВІН БУВ хороший, судити НЕ мені. Альо я БУВ радій представіті Україну и Зробив все, что Було в моїх силах, щоб це Було гідно.

Архів НАЙГОЛОВНІШЕ, что я вініс - ми рухаємося в правильному напрямку. Вже більше 7 місяців в моїй клініці (http://klinika.medvedev.ua) працює "центр офісної гістероскопії". Ми, як и Іноземні колеги, робимо много в офісі, включаючі Досить складаний внутрішньоматкову хірургію. Уже много років вікорістовуємо гістероскопію при Залишку плацентарної тканини. Много років Працюємо з аномаліямі матки, що не только з перегородкою, а й з варіантамі Т-образної матки. Інтегруючісь в міжнародне гістероскопічне співтоваріство, намагаємося НЕ відставаті і ВІДПОВІДАТИ світовім стандартам. 

Ваш доктор Медведєв М.В.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook: https://bit.ly/3ahi2vJ 

Instagram: https://bit.ly/3OZrNgX 

Telegram: https://bit.ly/3IcvSMq 

TikTok: https://bit.ly/3yDs8Au 

Крім того, ми навчаємо лікарів: https://gynecology.com.ua/ 

Повернутися до списку новин