Пакет «Щаслива вагітність з особливою турботою»

Шановні друзі! Купуючи Пакет «Щаслива вагітність з особливою турботою», Ви гарантовано отримуєте:

✅ Усі огляди, консультації та аналізи вагітної, згідно з Наказом МОЗ №1437, в одному місці, в комфортній атмосфері під наглядом лікаря-консультанта, а також додаткові обстеження, спрямовані на раннє виявлення ризиків прееклампсії, поглиблені скринінги генетичної патології.
✅ Настрій вагітної жінки може залежати навіть від погоди. Ми не припустимо, щоб його дощ зіпсував. Ви маєте можливість здати аналізи, не виходячи з дому (плановий запис здійснюється за тиждень до збору аналізів). А в самій Клініці лікар обов'язково підніме настрій, даючи послухати серцебиття малюка через фетальний монітор.

✅ Ваше самопочуття – наша турбота. Жінка отримує можливість бути на зв'язку з лікарем за допомогою месенджера в будь-який день.
✅ Вагітним дуже потрібна підтримка. У Клініці доктора Медведева жінка може запросити близьку людину на будь-які консультації, заняття та маніпуляції.
✅ "Що буде далі?" - це питання часто турбує вагітних. Лікар Клініки доктора Медведева проведе індивідуальні заняття на тему «Матері та дитини».
✅ Будь-яке питання потребує відповіді. Особливо важливими є питання вагітної. Немає неактуальних питань у цей період життя. Жінка обов'язково отримає експертну консультацію з будь-якого питання щодо вагітності, або пологів будь-яким зручним для неї способом. Окрім іншого, лікар Клініки доктора Медведева надасть допомогу при виборі пологового будинку та лікаря, який прийматиме пологи.
✅ Жінка отримає одну консиліумну консультацію з професором, навіть якщо їй здається, що вона чудово справляється сама. У такому разі професор просто це підтвердить.
✅ Окрім 9 обов'язкових консультацій, згідно з Наказом МОЗ № 1437, буде 10-та консультація з терапевтом. Терапевт розповість жінці, на які симптоми самопочуття слід звертати увагу в цей особливий період її життя.
✅ Фото Вашого малюка після кожного УЗД увійдуть до Історії життя Вашої дитини та прикрасять її перший дитячий фотоальбом. Крім того, Ваш відеоархів поповнять відео ультразвукових скринінгів у Першому та Другому триместрі вагітності.
● Щаслива мати – здорова мати. Тому в цей Пакет також входить консультація гінеколога через 2 місяці після пологів, де мама отримає рекомендації щодо післяпологової контрацепції та відновлення статевих шляхів.

 

Будьте здорові і щасливі, думайте про майбутнє Чудо, а лікарі Клініки доктора Медведева подбають про те, щоб Ви не хвилювалися через дрібниці.

Якщо Ви не можете визначитись з тим, який пакет обрати - зверніться до наших адміністраторів або безпосередньо на прийом до лікаря, який веде вагітність на "пробну консультацію".

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики та лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі та здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube