м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60, працюємо за попереднім записом
Графік роботиСб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
Консультація терапевта (пульмонолога)
Консультація терапевта необхідна при ряді всіляких захворювань: хвороби дихальної, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи і так далі. Лікар терапевт має справу з величезною кількістю різних захворювань. Крім того, консультація терапевта часто необхідна перед різними оперативними втручаннями, як частина періодичних профілактичних оглядів, а також при комплексному вирішенні якоїсь складної медичної проблеми.
Окремо слід сказати про важливість відвідування терепевта жінками, що планують вагітність та вагітними жінками, жінками які переходять в менопаузу. Наша клініка спеціалізується на жіночому здоров'ї і лікарі-терапевти досвідчені в перелічених питаннях.
"Зброя" терапевта.
Оплатити он-лайн консультацію можна натиснувши на кнопку:
Оплачуючи консультацію он-лайн, Ви погоджуєтеся з договором оферти, з яким можна ознайомитися тут
В полі коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію якого хочете отримати.
На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.
Будьте щасливі і здорові!
Тут трохи поговоримо про часті симптоми та захворювання з якими звертаються до терапевта:
"Поки дихаю сподіваюся!"
Як рідко ми замислюємося про своє дихання, поки воно не порушене… І як часто я чую: «Доктор, мені так важко дихати!»… Задишка, утруднення дихання, «задишка», відчуття нестачі повітря, неможливість дихати на повні груди… однієї великої проблеми з багатьма невідомими. Неправильно, недостатньо дихати — важко, відчувати ядуху, як крайній ступінь задишки, і зовсім страшно.
Які можуть бути причини задишки? Дуже й дуже різноманітні:
● захворювання дихальної системи безпосередньо: бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легень, пневмоніти, легеневий фіброз, бронхіоліт, плеврит, туберкульоз легень… список нескінченний,
● пухлини, як легень, так і органів середостіння,
● захворювання судин легень: тромбоемболія легеневої артерії, легенева гіпертензія,
● захворювання грудної клітки: деформації хребта, грудини, посттравматичні зміни, вроджена патологія тощо,
● захворювання центральної нервової системи,
● захворювання серцево-судинної системи,
● ендокринна патологія, в тому числі, ожиріння,
● анемія,
● міастенія (м'язова слабкість) різної природи,
● психіатрична патологія,
● детренованість…
І це тільки про хронічну задишку! Причинами для гострих та підгострих ситуацій можуть бути:
● пневмоторакс (порушення цілісності плеври та попадання в плевральну порожнину повітря),
● набряк легенів,
● масивна тромбоемболія,
● кетоацидоз,
● пневмонія,
● важкі черепно-мозкові травми, інсульти,
● попадання стороннього тіла в дихальні шляхи і т.д.
Що робити, якщо ви відчуваєте утруднення дихання? Не панікувати! Зверніться до пульмонолога, все-таки захворювання дихальної системи є лідерами серед причин задишки. Лікар детально розпитає Вас про те, що страждає більше: вдих чи видих, які умови виникнення задишки та її зменшення, уточнить історію вашої хвороби, сімейний, професійний анамнез, призначить необхідні дослідження, направлять до фахівців іншої сфери, якщо вважатиме проблему легеневої з патологією. системи. Не затягуйте з візитом до лікаря, якщо вам важко дихати і будьте здорові!
Що таке небулайзер?
Пункт перший. Не плутати з вапорайзером (!!!), який використовується для вдихання парів рослинного походження: сумішей трав, ефірних масел, табака, канабіса.
Пункт другий. Небулайзер це медичний прилад для інгаляцій лікарських засобів, які розпилюються до стану легкої хмаринки туману. При цьому поступають препарати як у верхні дихальні шляхи, так і у нижні, все залежить від того, якого розміру часточки утворюються при розпиленні. Існують прилади трирівневі, що дозволяють регулювати глибину дії ліків.
Пункт третій. Прилад може бути використаний як у лікувальній установі, так і в домашніх умовах з одним «але»: за рекомендацією лікаря. А, значить, суворо по показанням і лише те, що, що буде призначене. Прилад, до речі, може бути мобільним та стати незамінним в дорозі або умовах походу.
Пункт четвертий. Використовується для терапії як дітей, так і дорослих. З другим «але»: кожен з членів сім'ї може використовувати той самий прилад, але має використовувати індивідуальну маску/загубник та резервуар з системою трубочок.
Пункт п'ятий. Інгаляції через небулайзер в багатьох клінічних ситуаціях дозволяють уникнути вживання таблеток або ін'єкцій, що дозволить уникнути багатьох небажаних ефектів. «Але»: існує також декілька рекомендацій з користування небулайзером та техніці інгаляцій, а також по засобам, що дозволені для інгаляцій. За допомогою небулайзера не можна інгалювати:
● сіропи, мікстури від кашлю,трав'яні настої,
● гормональні препарати для системного введення,
● антибіотики, окрім спеціально для цього призначених,
● ефірні масла,
● мінеральну воду.
Пункт шостий. Чи потрібен він власне Вам? Як предмет інтер'єру – ні. Коли є сенс розглянути питання придбання небулайзера? Коли Ви, або хтось з Ваших близьких:
● схильні до частих респіраторних інфекцій,
● страждаєте від хронічного риносинуситу, алергічного ринокон'юктивіту,
● хворієте на хронічний бронхіт,
● в анамнезі у дитини повторні епізоди ларингоспазму,
● та, звичайно, маєте встановлений діагноз бронхіальної астми, хронічного обструктивного захворювання легень, муковісцидозу, бронхоектазії.
Особливістю нашої клінікі є те, що ми спеціалізуємося на жіночому здоров'ї, зокрема добре знаємо, що робити з вагітними жінками. Перебіг багатьох захворювань відрізняється у вагітніх. Але найголовніше - лікування під час вагітності також відрізняється, оскільки ми повинні враховувати безпеку плода.
Кілька слів про бронхіальну астму і вагітність від нашого експерта-пульмонолога:
Порадьтесь з Вашим лікарем щодо доцільності та необхідності придбання небулайзера та вибору оптимальної для Вашого випадку терапії та будьте здорові!
З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.
Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:
Про клініку
- Чому ми?
- Наші цінності
- Ліцензії
- Фотогалерея
- Керівництво
- Якого обрати лікаря?
- Вакансії
- Історія
- Партнери
- Відгуки
- Договір оферти
- Правила розпорядку
- Відеоспостереження
Прес-центр
Напрямки
Контакти
- м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60, працюємо за попереднім записом +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
-
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
-
Підписка на новини