Внутрішньокавернозна ін'єкція (без вартості препарату)

Які сексуальні проблеми можуть бути у чоловіків?

Сексуальні проблеми можуть виникнути у людей будь-якої статі.

У чоловіків проблеми можуть включати:

● Нездатність досягти або зберегти ерекцію найчастіше під час сексу. Лікарі називають це «імпотенцією» або «еректильною дисфункцією».
● Мало чи зовсім не зацікавлений у сексі. Лікарі називають це «низьким лібідо».
● Еякуляція занадто швидко після початку статевого акту, перш ніж ви будете готові до еякуляції. Лікарі називають це «передчасною еякуляцією».
● Неможливість еякуляції (навіть якщо ви можете отримати та зберегти ерекцію).

Що викликає сексуальні проблеми?

У вас можуть виникнути проблеми з отриманням або підтримкою ерекції, якщо у вас є стан, який перешкоджає пенісу отримати достатньо крові. Ситуації, які зменшують приплив крові до пеніса, можуть включати:

● Старість 
● Хвороби серця
● Діабет
● Високий кров'яний тиск
● Куріння
● Вживання алкоголю або наркотиків

Інші проблеми, які можуть спричинити сексуальні проблеми, включають:

● Проблеми з нервами або їх пошкодження, наприклад, травма спинного мозку або такий стан, як розсіяний склероз
● Депресія, стрес або проблеми з вашим партнером або стосунками
● Певні ліки, включно з ліками, що використовуються для лікування депресії або серцевих захворювань

Чи варто мені звернутися до лікаря?

Так. Ваш лікар може допомогти з'ясувати причину вашої проблеми. З вами поговорять, зроблять обстеження та призначать аналізи крові. Вони також можуть замовити інший тест, наприклад тест, який вимірює вашу нічну ерекцію або зробити доплерографію статевого члена з фармакологічною пробою.

Чи можу я щось зробити сам, щоб вирішити мою сексуальну проблему?

Може бути. Якщо у вас проблеми у відносинах, ви можете спробувати поліпшити відносини з партнером. Наприклад, ви можете:

● Поговорити зі своїм партнером про те, як зробити секс кращим.
● Докладайте зусиль, щоб весело проводити час разом, регулярно влаштовуючи «вечірні побачення».
● Читайте книги або веб-сайти про секс.
● Відвідайте консультацію психолога самостійно або з партнером.

Якщо у вас надмірна вага, втрата ваги може допомогти вирішити ваші сексуальні проблеми. Регулярні фізичні вправи також можуть допомогти, навіть якщо у вас немає зайвої ваги.

Як лікуються сексуальні проблеми?

Лікування залежить від причини проблеми та може включати:

● Ліки, які допомагають отримати та підтримувати ерекцію. Приклади цих ліків включають силденафіл, варденафіл, тадалафіл і аванафіл. Ці ліки можуть викликати побічні ефекти, такі як низький артеріальний тиск. Уважно дотримуйтесь інструкцій лікаря, приймаючи ці ліки. Також повідомте свого лікаря, якщо ви приймаєте будь-які інші ліки, оскільки певні комбінації можуть бути небезпечними. Люди, які приймають певні ліки, не повинні приймати ліки для досягнення ерекції. Приклади включають «нітрати», які використовуються для лікування серцевих проблем, і певні «альфа-блокатори», які використовуються для лікування збільшеної передміхурової залози.

Деякі ліки для лікування сексуальних проблем продаються в Інтернеті. Однак вони не завжди безпечні і навіть можуть містити шкідливі інгредієнти.

● Пристрої, які допомагають отримати та підтримувати ерекцію – пристрої для ерекції працюють по-різному. Деякі імплантуються в пеніс для формування ерекції. Інші працюють як вакуум і допомагають тягнути кров у пеніс.

● Гормональне лікування – сексуальні проблеми можуть виникнути, якщо ваше тіло не виробляє достатньо чоловічих гормонів (тестостерону). Якщо ваш рівень гормонів дуже низький, ваш лікар може лікувати вас тестостероном, який може бути у вигляді ін’єкції, пластиру для шкіри, гелю для шкіри, капсули або таблетки, яка приклеюється до ясен.

● Лікування для покращення настрою – якщо ви боретеся з депресією або тривогою, ваш лікар може призначити ліки або консультацію.

З часу, коли вперше була розпочата интракавернозная терапія розладів статевої функції, пройшло відносно багато часу. Перші препарати, що застосовувалися з цією методикою, володіли деякою ефективністю поряд зі значною кількістю побічних ефектів. Однак, у міру розвитку цієї галузі лікування еректильної дисфункції, були розроблені більш безпечні і набагато більш ефективні препарати. Простагландини мають судинорозширювальну дію. При введенні в кавернозні тіла статевого члена вони викликають розширення м'язових клітин кавернозних тіл, що в свою чергу призводить до розширення кровоносних судин. В результаті приплив крові посилюється, і виникає ерекція.

Перевагами інтракавернозному терапії є дуже висока ефективність (до 98%) в плані виникнення стійкої ерекції і курсового лікування порушення потенції і передчасного сім'явиверження. Для виникнення ерекції необов'язкова еротична стимуляція, що є необхідністю при прийомі інших судинорозширювальних препаратів.

Сучасна концепція ведення пацієнтів з еректильною дисфункцією передбачає провідне значення саме консервативної терапії. Існують, звичайно, винятки з цього правила - при доведеній органічної природі імпотенції, в ряді випадків, необхідно хірургічне лікування. Однак слід визнати, що показання до хірургічного лікування дуже сильно звужені останнім часом. Не останню роль в цьому зіграла поява простагландинових препаратів, які вже майже повністю витіснили колишні колись популярними папаверин, фентоламін і т. Д. Пов'язано це з низьким рівнем частоти побічних ефектів і високою ефективністю.

Порушення ерекції будь-якого походження в переважній більшості випадків є показаннями до консервативного лікування, основою якого цілком заслужено стають препарати простагландинового ряду. Важливо розуміти, що оптимальну процедуру в Вашому випадку порадить наш досвідчений уролог! Ми обов'язково допоможемо!

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube