Введення внутрішньоматкового контрацептиву

Внутрішньоматкові контрацептиви (спіралі) - один з найнадійніших методів контрацепції. На сьогоднішній день існує велика кількість різноманітних ВМС (внутрішньоматкова спіраль, внетріматочная система). В цілому, вони поділяються на дві великі групи:

 • Не гормональні ВМС, які містять мідь і, іноді, добавки срібла, золота
 • Гормональні ВМС - системи, що містять гормон левоноргестрел, який є представником великої групи гестагенів

На фотографії стандартний набір для введення ВМС і кілька варіантів "спіралей". У нашій клініці встановлюють всі варіанти внутрішньоматкових контрацептивів.

Переваги:
- Не треба ні про що думати, лікар поставив і 3-5 років про контрацепцію можна забути
- Дуже ефективний метод. Індекс Перля (ймовірність вагітності за 100 умовних років) менше 1!
- Метод повністю оборотний - можна видалити ВМС і фертильність відновиться протягом 1 місяця
- У гормональних ВМС є маса додаткових переваг: лікування аденоміозу (ендометріозу), важких менструальних кровотеч, гіперплазії ендометрія

Недоліки:

 • Для установки і видалення ВМС потрібен похід до лікаря
 • Якщо Вам потрібна контрацепція потрібна на короткий проміжок часу (кілька місяців), варто розглянути інший метод
 • Якщо у Вас є протипоказання, установка ВМС може нашкодити, наприклад: хронічні запальні захворювання придатків, міома матки великих розмірів або міома, деформує порожнину матки, для мідних ВМС - хвороба Вільсона Коновалова і так далі.

Кому може бути корисна ця послуга?

 • Будь-яка жінка репродуктивного віку, яка б вимагала надійної довгострокової оборотної корнтрацепціі
 • Навіть якщо Ви не народжували, але хочете встановити ВМС, це цілком можливо в деяких випадках
 • Якщо Ви страждаєте маткові кровотечі, гормон-яка містить ВМС може допомогти

Чому це варто зробити у нас?

 • По-справжньому багатий досвід
 • Є апарат УЗД в кабінеті гінеколога і, при виникненні труднощів, можна провести маніпуляцію під контролем УЗД У нас є офісний гістероскоп - ми завжди зможемо не тільки встановити, але і видалити ВМС, навіть якщо немає "вусиків", не вдаючись до стаціонарного лікування
 • Наші гінекологи є сертифікованими експертами в сфері планування сім'ї, а це значить, що ризик установки ВМС там, де є протипоказання або є інший більш підходящий варіант, зведені до мінімуму
 • Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість
 • Крім установки внутрішньоматкових контрацептивів ми можемо замовити для Вас внутрішньоматкову спіраль за оптимальною ціною і Вам мені потрібно буде шукати її в аптеках. Ми надаємо дану послугу "під ключ"

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Оптимальний метод контрацепції у Вашому індивідуальному випадку зможе підібрати кваліфікований акушер-гінеколог на очному прийомі. Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube