Введення внутрішньоматкового контрацептиву

Внутрішньоматкові контрацептиви (спіралі, ВМС) - один з найнадійніших методів контрацепції. На сьогоднішній день існує велика кількість різноманітних ВМС (внутрішньоматкова спіраль, внутрішньоматкова система). ВМС відносяться до так званих довготривалих зворотних методів контрацепції. Це означає, що ВМС ставиться на тривалий термін (від 3 до 8 років) і що жінка може завагітніти коли побажає, звернувшись до гінеколога і витягнув спіраль.

 

В цілому, вони поділяються на дві великі групи:

✅ Не гормональні ВМС, які містять мідь і, іноді, добавки срібла, золота
✅ Гормональні ВМС - системи, що містять гормон левоноргестрел, який є представником великої групи гестагенів

Механізм дії дуже різноманітний. На малюнку нижче представлений механізм дії гормональної ВМС. Це і вплив на рух сперматозоїдів, і вплив на транспорт яйцеклітини, і вплив на імплантацію через зміни ендометрія, які роблять її неможливою.

На фотографії стандартний набір для введення ВМС і кілька варіантів "спіралей". У нашій клініці встановлюють всі варіанти внутрішньоматкових контрацептивів.

 

Переваги:
- Не треба ні про що думати, лікар поставив і 3-5-8 років про контрацепцію можна забути, практично як після хірургічної стерилізації
- Дуже ефективний метод. Індекс Перля (ймовірність вагітності за 100 умовних років) менше 1!
- Метод повністю оборотний - можна видалити ВМС і фертильність відновиться протягом 1 місяця
- У гормональних ВМС є маса додаткових переваг: лікування аденоміозу (ендометріозу), важких менструальних кровотеч, гіперплазії ендометрія

Недоліки:

• Для установки і видалення ВМС потрібен похід до лікаря
• 
Якщо Вам потрібна контрацепція потрібна на короткий проміжок часу (кілька місяців), варто розглянути інший метод
• 
Якщо у Вас є протипоказання, установка ВМС може нашкодити, наприклад: хронічні запальні захворювання придатків, міома матки великих розмірів або міома, що деформує порожнину матки, для мідних ВМС - хвороба Вільсона Коновалова і так далі.

Кому може бути корисна ця послуга?

• Будь-яка жінка репродуктивного віку, яка б вимагала надійної довгострокової оборотної корнтрацепціі
• 
Навіть якщо Ви не народжували, але хочете встановити ВМС, це цілком можливо в деяких випадках
• 
Якщо Ви страждаєте маткові кровотечі,  гормональна ВМС може допомогти

Чому це варто зробити у нас?

✅  По-справжньому багатий досвід
✅  
Є апарат УЗД в кабінеті гінеколога і, при виникненні труднощів, можна провести маніпуляцію під контролем УЗД.
✅ У нас є офісний гістероскоп - ми завжди зможемо не тільки встановити, але і видалити ВМС, навіть якщо немає "вусиків", не вдаючись до стаціонарного лікування
✅  
Наші гінекологи є сертифікованими експертами в сфері планування сім'ї, а це значить, що ризик установки ВМС там, де є протипоказання або є інший більш підходящий варіант, зведені до мінімуму
✅  Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Оптимальний метод контрацепції у Вашому індивідуальному випадку зможе підібрати кваліфікований акушер-гінеколог на очному прийомі.

Будьте щасливі і здорові!

 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube