Ліпофілінг великих статевих губ

Великі статеві губи містять жирову тканину, що забезпечує механічний захист зовнішніх репродуктивних органів, малих статевих губ і вхід у піхву.  Але з віком відбувається атрофія жирової тканини , змінюється форма, розмір, розтягується шкіра. Інколи такі проблеми виникають і у зовсім молодих жінок - після різкого схуднення, після пологів, а іноді без особливих причин.

Окрім естетичної непривабливості, це може спричини функціональні проблеми: порушення механічного захисту, сухість, збільшення частоти запальних процесів.

Ліпофілінг - ефективна методика відновлення об’єму та "омолодження" зовнішнього вигляду великих статевих губ.

Для процедури використовується власна жирова тканина, за рахунок цього не відбувається алергічних реакцій, запалень, важких ускладнень. Власна жирова тканина багата на стовбурові клітини, які після трансплантації частково приживаються та фізіологічно заповнюють місця, де хотілось би бачити більше жирової тканини.

Зазвичай здійснюється пересадка жирової тканини з внутрішньої поверхні коліна або зовнішньої поверхні стегна чи живота.

Процедура

Спочатку під локальною анестезією здійснюється забір жирової тканини через невеликий розріз за допомогою спеціальної тонкої трубки. Далі матеріал піддається спеціальній обробці, після чого готові до трансплантації клітини вводяться у великі статеві губи.

Після процедури рекомендовано запобігати тиску на зону статевих губ та менше сидіти протягом 14 днів.

Продедура виконується без необхідності наркозу і нема потреби в госпіталізації. Інколи, для досягнення максимального ефекту потрібно провесту другу процедуру через кілька місяців.На фотографії відображено процес взяття матеріалу.

Матеріал, готовий до введення в великі статеві губи (середня фракція).

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube