Підтяжка шкіри великих статевих губ і промежини мезонітямі

Мезоніті (тред-ліфтинг) добре себе зарекомендували в косметології. Мезоніті - це оброблені особливим чином волокна, які вводяться в шкіру, щоб зменшити її розтягнення і збільшити пружність, еластичність. Мезоніті виробляються з шовного матеріалу, який розсмоктується  (полідіоксанон - біологічно інертний матеріал, що не викликає алергічні реакції). Період біодеградації (розсмоктування) нитки становить 180-240 днів. Ефект після установки мезонітей зберігається протягом 2-3 років.

Мезоніті - одна з найпопулярніших процедур в естетичній медицині України та Європи. До неї вдаються жінки різного віку. Причина цього в тому, що у мезонітей існує два ефекти - швидкий і відкладений ефект. Введення мезонітей в тканини надає ефект ліфтингу, усуває в'ялість і провисання шкіри великих статевих губ. Мезоніті, встановлені ​​в тканини стимулюють активність фібробластів (клітин, що беруть участь у виробленні колагену), навколо мезонітей формується колагеновий каркас, який залишається після розсмоктування нитки, що усуває провисання тканин.

 

✅Тривалий ефект пружного каркаса шкіри і відновлення чіткої форми досягається за рахунок власного колагену і еластину, які посилено виробляються навколо введених мезонітей. Тому після їх розсмоктування ефект ліфтингу не слабшає, а навпаки - посилюється.

✅ Як і на обличчі, шиї, грудях, в області самої інтимної зони - на великих статевих губах, лобку, промежині також з віком знижується тургор і з'являється в'ялість. На усунення цієї в'ялості і спрямована дана послуга, яка може використовуватися як моно-послуга, так і в комбінації з іншими технологіями, як хірургічними, так і нехірургічними (філери, PRP, лазер і так далі).

У перелік плюсів тредліфтінга можна віднести те, що:

1. Методика не вимагає загального наркозу.

2. На шкірі не робляться розрізи. Отже, виключаються ризики утворення рубців і шрамів.

3. Після ін'єкційного впливу дерма швидко відновлюється.

4. Методику можна проводити в поєднанні з іншими естетичними процедурами.

5. Нерідко результат тредліфтінга зберігається до 5-ти років.

6. До методики вдаються пластичні хірурги для закріплення результатів пластичної корекції.

7. За допомогою мезонітей можна не тільки підтягнути обвислі через вікові змін ділянки шкіри, але і посилити обмінні процеси в дермі, поліпшити кровообіг і активувати місцевий імунітет.

Не рекомендується проводити процедуру в наступних випадках:

● При бактеріальних і вірусних інфекціях;
● 
При вагітності, лактації;
● 
При змінах показників згортання крові;
● 
При запальних процесах м'яких тканин великих статевих губ і промежини;
● 
При великій товщині шкіри;
● 
При інтенсивному птозі м'яких тканин;
● 
При онкологічних захворюваннях;
● При цукровому діабеті;
● 
При алергії на знеболюючі препарати.

Чому це варто зробити у нас?

✅ По-справжньому багатий досвід різних операцій в гінекології
✅ Тривалий досвід роботи в клініці пластичної хірургії
✅ За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблемах, підберемо кращу для Вашої ситуації пропозицію
✅ Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість
✅ Щоб дізнатися яка процедура необхідна саме Вам, потрібно очно звернутися до нас в клініку для огляду гінекологом-хірургом
✅ У
 нашому арсеналі величезний вибір процедур - починаючи з лазерів, філерів, мезонітей і закінчуючи складними реконструктивними операціями, що виконуються вагінальним і лапароскопічним доступом.

Комбінація мезонітей і плазмотерапіі дозволяє досягати значно кращих ефектів.

 

Разом ці процедури будуть трохи дешевше. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube