Підтяжка шкіри великих статевих губ і промежини мезонітямі

Мезоніті (Нитьовий ліфтинг, тред-ліфтинг) добре себе зарекомендували в косметології. Мезоніті - це оброблені особливим чином волокна, які містяться в шкіру, щоб зменшити її розтягнення і збільшити пружність. Мезоніть проведена з розсмоктується шовного матеріалу (полідіоксанона, біологічно інертного матеріалу, що не викликає алергічні реакції), що представляє собою найтоншу нитку. Період біодеградації (розсмоктування) нитки становить 180-240 днів. Ефект після установки мезонітей зберігається протягом 2-3 років.

Мезоніті - одна з найпопулярніших процедур в естетичній медицині України та Європи. До неї вдаються жінки різного віку. Причина цього в тому, що у мезонітей існує два ефекту - швидкий і відкладений ефект. Введення мезонітей в тканини надає ефект ліфтингу, усуває в'ялість і провисання шкіри великих статевих губ, зменшує гіперпігментацію. Мезонів, встановлена ​​в тканини стимулює активність фібробластів (клітин, що беруть участь у виробленні колагену), навколо мезоніті формується колагеновий каркас, який залишається після розсмоктування нитки, що усуває провисання тканин.

 

Тривалий ефект пружного каркаса шкіри і відновлення чіткої форми досягається за рахунок власного колагену і еластину, які посилено виробляються навколо введених мезонітей. Тому після їх розсмоктування ефект ліфтингу не слабшає, а навпаки - посилюється.

Як і на обличчі, шиї грудей, в області самої інтимної зони - на великих статевих губах, лобку, промежині також з віком знижується тургор і з'являється в'ялість. На усунення цієї в'ялості і спрямована дана послуга, яка може використовуватися як моно-послуга, так і в комбінації з іншими технологіями, як хірургічними, так і нехірургічними (філери, PRP, лазер і так далі).

У перелік плюсів тредліфтінга можна віднести те, що:

1. Методика не вимагає загального наркозу.

2. На шкірі не робляться розрізи. Отже, виключаються ризики утворення рубців і шрамів.

3. Після ін'єкційного впливу дерма швидко відновлюється.

4. Методику можна проводити в поєднанні з іншими косметологічними процедурами (можна ліфтинг з'єднувати з мезотерапией).

5. Нерідко результат тредліфтінга зберігається до 5-ти років.

6. До методики вдаються пластичні хірурги для закріплення результатів пластичної корекції.

7. За допомогою самостійно розсмоктуються мезонітей можна не тільки підтягнути обвислі через вікових змін шкіру, але і посилити обмінні процеси в дермі, поліпшити кровообіг і активувати місцевий імунітет.

Не рекомендується проводити процедуру в наступних випадках:

 • При бактеріальних і вірусних інфекціях;
 • При вагітності, лактації;
 • При змінах показника згортання крові;
 • При запальних процесах м'яких тканин великих статевих губ і промежини;
 • При великій товщині шкіри;
 • При інтенсивному птозе м'яких тканин;
 • При онкологічних захворюваннях;
 • При цукровому діабеті;
 • При алергії на знеболюючі препарати.

Чому послугу Найкраще отріматі в клініці доктора Медведєва?

 • У наших баги дослідження не хірургічно так і хірургічно дизайну зветься статичних органів
 • У клініці є можлівість отріматі весь спектр послуг, такоже Виконати, при необхідності, хірургічну корекцію
 • Много послуг Унікальні НЕ только для Дніпра, а й для України

Комбінація мезонітей і плазмотерапіі дозволяє досягати значно кращих шуканих ефектів.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Разом ці процедури у нас стоять трохи дешевше. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube