Нейропсихологічне обстеження

Нейропсихологічне обстеження - це тонкий високочутливий інструмент, що дозволяє досліджувати когнітивні процеси (увага, пам'ять, лінгвістичні і візуально-просторові навички, праксис, гнозис, мислення) за допомогою серії спеціальних методик і проб. Метою нейропсихологічне діагностики є розпізнавання можливих змін при неврологічних захворюваннях.

Однією з найбільш частих скарг, що пред'являються лікаря, є порушення пам'яті. Однак, причин у цього нездужання може бути безліч: зниження і неуважність уваги, підвищена стомлюваність, порушення сну. Точно сказати, чи є у людини відхилення від норми, чи пов'язані вони з віковими змінами, чи є проявом захворювання і наскільки швидко захворювання розвивається, можливо, тільки пройшовши нейро-психологічне тестування і поспілкувавшись з фахівцем.

Також це обстеження дозволяє діагностувати або виключити початкові симптоми хвороби Альцгеймера на самих ранніх стадіях.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube