Новий підхід, якщо Ви ще не визначилися з лікарем

Як Ви шукаєте «свого» лікаря? Напевно, Ви звертаєтеся до знайомих за рекомендаціями, правда? Шукаєте інформацію на сайтах, вивчаєте відгуки і рейтинги, прислухаєтеся до себе і своєї інтуїції ... Іноді, ці методи спрацьовує, а іноді ...

Ми ж всі дорослі люди и Вже не одноразова стікаліся з тім, что Відгуки - куплені, рейтинги - накручені, что нам обіцяють манну небесну на етапі Отримання доступу до нашому гаманцю, а за підсумком нас осягають Розчарування знову и знову ... Є й інші ситуації. Ситуації, коли ні Ви, ніхто інший не розуміє, який саме фахівець Вам потрібен. Найчастіше специфіка саме Ваших скарг, проблем може бути такою, що самий прегарний лікар виявляється безсилий ... Чи стикалися? Наш Доктор думав і придумав вихід з подібних ситуації. Це новий похід до вибору лікаря.

Проблема ПОПЕРЕДНЬО обговорюється з усіма лікарями одночасно, з'являється лікар, який Профі саме в даній темі, согласовиевается з пацієнтом і запрошується на зручний час. Коли пацієнт потрапить на прийом до лікаря, лікар вже буде повністю в курсі проблеми і буде абсолютно готовий запропонувати допомогу максимально ефективно.

Подібний похід виключає потрапляння «не до тієї» лікаря, виключає зайві витрати на ходіння по іншим фахівцям, економить час, а головне, - підвищує шанси пацієнта на отримання якісного лікування від самого компетентного фахівця в життя без області. Спробуйте, заходите на сайт https://doc.medvedev.ua/, задавайте свої питання і Ви ніколи не пошкодуєте про своим виборі!

Так, ми і самі вже собі заздримо!)))

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook: https://bit.ly/3ahi2vJ 

Instagram: https://bit.ly/3OZrNgX 

Telegram: https://bit.ly/3IcvSMq 

TikTok: https://bit.ly/3yDs8Au 

Крім того, ми навчаємо лікарів: https://gynecology.com.ua/ 

 

 

Повернутися до списку новин