Седація закисом азота

Седація закисом азота - сучасний та дуже безпечний метод аналгезії, який дозволяє зробити набагато більш комфортними будь-які маніпуляції в медицині. Навіть звичайний гінекологічний огляд, якщо він викликає у Вас тривогу та дискомфорт, можна зробити під седацією.

В нашій клініці використовується сучасний американський апарат для інгаляційної аналгезії закисом азота. Переваги полягають в тому, що можливо титрувати дозу закиси дуже точно, що дозволяє досягти оптимального результату і не передозувати закис азоту. Дуже широке застосуання даний метод знайшов в стоматології, особливо в дитячій. В США аналгезія закисом азота використовується дуже активно в різних медичних напрямках, зокрема, в акушерстві (знеболення пологів) та в гінекології.

 

Дуже важливою перевагою методу є наявність одночасно знеболювального і заспокійливого ефекту. Але не плутайте з наркозом - Ви не будете повністю виключатися під час, або після процедури!

Ефект настає дуже швидко протягом кількох хвилин і точно также швидко зникає. Не хвилюйтеся, навіть якщо Ви приїхали на автівці. Буквально через 15 хвилин після седації вже можна сідати за кермо і спокійно їхати по своїм справам.

Протипоказання. Закис азоту дифундує в будь-яку заповнену газом порожнину. Таким чином, уникають введення пацієнтам із можливим або вже існуючим розтягненням кишечника, підвищеним тиском у середньому вусі, пневмотораксом, пневмоперитонеумом, пневмоцефалією, внутрішньоочним газом або венозною повітряною емболією.  Все це дуже рідкісні ситуації у наших пацієнток. 

Крім того, завжди є така альтернатива, як наприклад, інгаляційний метоксифлуран, який є у кожного лікаря в кожному кабінеті нашої клініки.

Зменшення дискомфорту від медичних втручань, одночасно зберігаючи максимальний профіль беспеки - один з наших пріоритетів!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube