Не хірургічні методи в естетичній гінекології

"Не хірургічні методи в естетичній гінекології" - цілий комплекс різноманітних методик, метою яких є покращення зовнішнього вигляду та, в деяких випадках, навіть функції жіночих статевих органів шляхом застосування різноманітних нехірургічних методик естетичної гінекології.

До  таких методик відносять: 

● вправи для тазового дна ( з тренажерами та без)
● застосування лазера
● використання філерів і власного жиру пацієнтки для поліпшення зовнішнього вигляду і функції зовнішніх статевих органів і піхви.

До цих процедур також іноді відносять нитьовий ліфтінг піхви, мезоніті (великі статеві губи та промежина), а також процедури з відбілювання ділянок гіперпігментації.

В яких випадках може бути необхідність в даних процедурах?

● Збільшений вхід у піхву
● 
Дряблість тканин (вікові зміни, після різкого схуднення, конституційні особливості)
● 
Надмірно маленькі великі статеві губи
● 
Легкі форми нетримання сечі при напруженні
● 
Ділянки гіперпігментації шкіри
● 
Бажання змінити зовнішній вигляд своїх інтимних органів
● 
Інші побажання (вислухаємо та будемо намагатися допомогти)

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Дуже важливо проводити естетичні процедури в умовах експертної гінекологічної клініки. Незважаючи на безпечність процедур естетичної гінекології на перший погляд, потрібні глибокі знання в гінекології, ендокринній гінекології. Естетичні проблеми інколи виявляются онкологічним захворюванням або іншою проблемою, яка потребує в першу чергу адекватного лікування у гінеколога. 

У нас багатий досвід як НЕ хірургічного так і хірургічного дизайну зовнішніх статевих органів.

У клініці є можлівість отріматі весь спектр послуг, а такоже Виконати, при необхідності, хірургічну корекцію.

 Чому це варто зробити у нас?

✅ По-справжньому багатий досвід різних операцій в гінекології
✅ Тривалий досвід роботи в клініці пластичної хірургії
✅ За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблемах, підберемо кращу для Вашої ситуації пропозицію
✅ Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість
✅ Щоб дізнатися яка процедура необхідна саме Вам, потрібно очно звернутися до нас в клініку для огляду гінекологом-хірургом
✅ У
 нашому арсеналі величезний вибір процедур - починаючи з лазерів, філерів, мезонітей і закінчуючи складними реконструктивними операціями, що виконуються вагінальним і лапароскопічним доступом.

На очному прійомі ми Допоможемо Вам вібрати ті методи діагностики и лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефектівні у Вашому випадку.

Будьте щасливі и здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube