Нехірургічний дизайн промежини

"Нехірургічний дизайн промежини" - термін не медичний. Під цим терміном стає прийнято говорити про комплекс заходів, які включають вправи для тазового дна, застосування лазера, філерів і власного жиру пацієнтки для поліпшення зовнішнього вигляду і функції зовнішніх статевих органів і піхви. До цих процедур також іноді відносять Стек гілок ліфтинг піхви.

В яких випадках може бути необхідність в даних процедурах?

  • Зменшення входу в піхву;
  • Перінеопластіка після епізіотомії (розріз промежини під час пологів);
  • Перінеопластіка після розривів під час пологів;
  • Підтяжка тканин зовнішніх статевих органів;
  • Бажання змінити зовнішній вигляд своїх інтимних органів;
  • Трофічні зміни тканин;
  • Зниження задоволеності сексом;
  • вікові зміни

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

В результаті комплексу процедур по "хірургічного дизайну промежіні" значний звужується вхід у піхву, поліпшується якість сексуального життя, зніжується ризики інфекційніх захворювань статевих ОРГАНІВ и пролапсу стінок піхві. Пацієнтка может відразу вернуться до повсякденної ДІЯЛЬНОСТІ. Статеві контакти та патенти відкласті на два тіжні. Чому послугу "нехірургічній дизайн промежіні" Найкраща отріматі в Клініці доктора Медведева?

У нас багатий досвід что НЕ хірургічного так и хірургічного дизайну зовнішніх статево ОРГАНІВ

У клініці є можлівість отріматі весь спектр послуг, а такоже Виконати, при необхідності, хірургічну корекцію

Много послуг Унікальні НЕ только для Дніпра, а й для України

 

На очному прійомі ми Допоможемо Вам вібрато ті методи діагностики и лікування, Які Дійсно необхідні, максимально Безпечні та ефектівні у Вашому випадки.

Будьте щасливі и здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube