Пакет «Подвійне щастя»

Придбавши Пакет «Подвійне щастя», Ви гарантировано отримуєте:

1. Всі осмотри, консультації та аналізи вагітної, згідно Наказу МОЗ №205, в одному місці, в комфортній атмосфері під наглядом консультуючого лікаря, а також додаткові обстеження, направлені на профілактику та раннє виявлення прееклампсії.

2. Настрій вагітної може залежати навіть від погоди. Ми не дозволимо, аби дощ, сніг, або жара Вам його зіпсували. У Вас є можливість здати аналізи не виходячи із дома (плановий запис здійснюється за тиждень до збору аналізів. Адміністратори Клініки із задоволенням допоможуть із таким заказом). А в самій Клініці лікар обов`язково підніме Вам настрій, надавши можливість послухати серцебиття Ваших малюків через фетальний монітор.

3. Ваше самопочуття - наша забота. Жінка отримує можливість бути на зв'язку із консультуючим лікарем за допомогою месенджерів в будь який день.

4. Вагітним дуже потрібна підтримка. В Клініці доктора Медведева жінка має можливість запросити близьку людину на будь яку консультацію, заняття та маніпуляцію.

5. «Що буде далі?» - це питання бентежить майбутніх батьків. Лікар Клініки доктора Медведева проведе індивідуальні заняття на тему «Матері та дитини».

6. Будь яке питання потребує відповіді. Особливо важливими є питання вагітної. Немає не актуальних питань в цей період життя. Жінка обов'язково отримає експертну консультацію з будь якого питання відносно вагітності чи пологів зручним для неї способом. Окрім всього іншого, лікар Клініки доктора Медведева надасть допомогу при обранні роддому та лікаря, який буде приймати пологи.

7. Жінка отримає консультацію професора Медведєва, навіть, якщо їй здається, що вона відмінно справляється сама, а її почуття не викликає ніяких сумнівів. В цьому разі професор просто їй це підтвердить.

8. Окрім обов'язкових консультацій, згідно Наказа МОЗ № 205, буде додаткова консультація з терапевтом. Терапевт розповість жінці, на які симптоми в самопочутті потрібно звернути увагу в цей особливий період.

9. Фото Ваших малюків після каждого УЗД увійдуть в Історію життя Ваших дітей та прикрасять їхній перший альбом. Крім того, Ваш відео архів поповнять відео з ультразвукових скринінгів в Першому та другому триместрі вагітності..

10. Щаслива мама – здорова мама. Тому, в Пакет «Подвійне щастя» також входить консультація гінеколога через 2 місяці після пологів, де матуся отримає рекомендації з питань післяпологовї контрацепції та з відновлення статевих шляхів.

Будьте здорові та щасливі, мрійте про майбутнє Чудо, а лікарі Клініки доктора Медведева подбають, аби Ви не хвилювались через дрібниці.

 

Якщо Ви не можете визначитись з тим, який пакет обрати - зверніться до наших адміністраторів або безпосередньо на прийом до лікаря, який веде вагітність на "пробну консультацію".

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube