Пакет "Інформаційна підтримка вагітності"

Дорогі майбутні мами! Купуючи даний Пакет, Ви отримуєте повну підтримку при оформленні декретних документів. Пакет розрахований на зайнятих жінок, які бажають обстежуватися у зручний для себе час в комфортних умовах, що не переживаючи за оформлення документів. В Ціну Пакета «Інформаційна підтримка» входить також спецціна на консультації лікаря по веденню вагітних - 600 грн.

Вартість всіх необхідних маніпуляцій, аналізів (згідно Наказу МОЗ №1437) і прийоми у інших лікарів - не входять до дане Пакетна пропозиція. Купуючи Пакет «Інформаційна підтримка вагітності», бонусом Ви отримуєте можливість спілкування зі своїм лікарем за допомогою месенджерів в обумовлений час, або в інше, при виникненні питань, що стосуються Вашого здоров'я.

Пакет «Інформаційна підтримка вагітних» покликаний зняти з Вас головний біль оформлення декретних документів, а також полегшити матеріальне навантаження при необхідних відвідини провідного лікаря. Клініка доктора Медведєва піклується не тільки про здоров'я майбутньої мами і її дитини, а й береже Ваш час і нерви. Будьте завжди здорові і щасливі!

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube