Plasmolifting у вирішенні гінекологічних проблем

Основне призначення жінки – бути щасливою. Щасливе дитинство безтурботна молодість.
 
Більшість проблем починається у репродуктивному періоді. Запальними захворюваннями органів малого таза хворіють близько 60% амбулаторних гінекологічних хворих, кожна друга жінка стикається з дискомфортом в інтимній сфері, з приходом менопаузи близько 50% жінок відчувають сухість і дискомфорт, після 10 років менопаузи кількість жінок з подібними приєднатися стресове нетримання сечі, цистити. Протизапальне лікування зводиться в основному до етіотропного лікування (антибактеріальне) та патогенетичне лікування (нестероїдні протизапальні засоби), проте недостатня увага приділяється реабілітаційній терапії.
 
Метод плазмоліфтингу запозичений у косметологів і ґрунтується на ін'єкційному введенні тромбоцитарної аутологічної плазми, отриманої з власної крові пацієнта і є універсальним підходом до регенерації тканини.
 
 
Застосування технології Plasmolifting у гінекології: у комплексній терапії запальних захворювань, при безплідді, стресовому нетриманні сечі, дискомфорті в інтимному житті.
 
Застосування в інтимній косметології: аугментація точки G, кліторопластика, збільшення об'єму малих та великих статевих губ, звуження піхви, зволоження піхви.
 
Як діє тромбоцитарна аутологічна плазма у тканинах?
 
Завдяки наявності великої кількості факторів росту, гормонів, мікроелементів дія її схожа на трансплантацію аутологічних тканин і сучасного мезококтеля.
 
Які ми очікуємо на ефекти від впливу тромбоцитарної аутологічної плазми?
 
Це протизапальна дія, покращення кровообігу та мікроциркуляції, що в кінцевому рахунку призводить до потужних ауторепаративних процесів у тканинах та підняття місцевого імунітету.
 
✅До переваг методу Plasmolifting можна віднести ефективність, безпеку, мінімальне втручання, безболісність процедури, сертифікований метод, можливість використання з іншими методами, прискорення процесів фізіологічної регенерації.
✅Окрема тема - терапія дистрофічних змін вульви та слизової оболонки піхви та стресового нетримання сечі.
Папульне введення тромбоцитарної аутологічної плазми спричиняє збільшення гідратації тканини, ущільнення сполучної тканини, стимуляцію ауторепаративних процесів.
✅Введення більшої кількості тонельним методом дозволяє механічно звузити піхву, коригувати зіяння статевої щілини, що надає нових відчуттів при статевому житті.
✅Введення тромбоцитарної аутологічної плазми в парауретральну ділянку дозволяє створити додатковий об'єм і діє як каркас, що полегшує симптоматику стресового нетримання сечі.
✅Використання методики Plasmolifting при лікуванні безплідності показало свою результативність у комплексному лікуванні безплідності, спричиненого запальними процесами. При лікуванні відзначалося збільшення ооцитів, потовщення ендометрію, збільшувалася чутливість ендометрію до естрогенів та прогестерону.
 
Резюмуючи, можна сказати про необмежені можливості використання тромбоцитарної аутологічної плазми при вирішенні гінекологічних та інтимних проблем, що дозволить покращити якість життя та додасть їй нових фарб.
 
Будьте завжди здорові та щасливі, милі жінки!
 
Лікар Клініки доктора Медведєва акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог Галич Світлана Олександрівна
 
Перелік використаної літератури: 
 
З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.
 
Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:
Повернутися до списку статей