PRP-терапія в неврології

PRP-терапія в неврології - введення пацієнту плазми, збагаченої тромбоцитами і факторами росту. Має мінімум побічних ефектів, тому що виготовляється з аутологичного (власного) матеріалу. 

Нижче в таблиці представлений склад PRP і біологічні властивості її компонентів:

Як це відбувається? Для проведення процедури PRP-терапії проводиться забір невеликої кількості крові з вени пацієнта в спеціальну стерильну одноразову пробірку. Потім центрифуга-сепаратор розділяє кров на еритроцитарної масу і плазму, багату тромбоцитами. Отримана плазма ін'єкційно вводиться в зону лікування.

PRP-терапія сприяє поліпшенню кровообігу в ураженій області; усунення м'язового спазму; прискоренню відновлення хряща як за рахунок біологічно активних речовин, що регулюють цей процес, так і за рахунок постачання його необхідними компонентами. Ефективно застосовується для боротьби з больовим синдромом, порушеннях статико-динамічної функції хребта, як посттравматичних, так і обумовлених дегенеративно-дистрофічними процесами тканин, для прискорення реабілітації після травм і операцій. Величезною перевагою даного методу лікування є не тільки усунення симптомів, але і вплив на причину, що викликала захворювання

.

Чому процедуру потрібно зробити саме в Клініці доктора Медведєва?

  • Наші неврологи сертифіковані за цим напрямком лікування в неврології
  • Ми маємо хороший успішний досвід застосування PRP-терапії в різних областях медицини
  • Нами виконано прийнятніший кількість таких маніпуляцій.
  • Оптимальна ціна - відповідає якості Все це дозволяє досягти максимального результату за найкоротший час

Важливо розуміти, що процедура не призначається самостійно. Її доцільність, необхідну кількість процедур і, відповідно, остаточна вартість, визначаються на очній консультації лікаря. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові! 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube