Ректороманоскопія

Метод ендоскопічної діагностики ректороманоскопія, або Ректосігмоскопія є найточнішим і достовірним у виявленні захворювань прямої і сигмовидної кишки. У нашій клініці така діагностика проводиться на сучасному обладнанні, доповненому можливостями ендоскопічної хірургії. Ендоскопічні операції - найбільш щадні для пацієнтів, що забезпечують найшвидше відновлення.

ЩО ДАЄ РЕКТОРОМАНОСКОПІЯ

Анатомічно близьке розташування прямої і сигмовидної кишки позначається на перебігу деяких захворювань. Тому не завжди лікаря досить обстеження однієї прямої кишки, аноскопии, і він призначає ректороманоскопию. За допомогою ректоромано- або Ректосігмоскопія лікар отримує можливість поглянути всередину порожнього органа і своїми очима побачити хворобливі зміни. Наприклад, запальні або пухлинні ураження кишкової стінки, поліпи, гемороїдальні вузли, свищі, ерозії при хворобі Крона і неспецифічний виразковий коліт, абсцес, тріщини, встановити джерело кровотечі.

Дослідження допомагає визначитися з тактикою лікування і здійснити забір тканин на біопсію, виконати видалення дрібних утворень - доброякісних пухлин, поліпів. Фахівці нашої клініки успішно проводять як ендоскопічні за допомогою ректороманоскопа, так і інші види оперативного втручання. Наша клініка надає можливість діагностики і лікування хвороб в комфортних умовах - без черг і негативних емоцій. Пацієнтів завжди чекає доброзичливе ставлення і з боку медичного персоналу і якісне сучасне медичне обслуговування.

Методика проведення РЕКТОРОМАНОСКОПІЇ

Діагностична процедура дуже інформативна і абсолютно безболісна. У рідкісних випадках, при вже наявних болях в прямій кишці, можуть виникнути труднощі з проведенням дослідження. У нашій клініці цю проблему вирішують за допомогою додаткового знеболення местнодействующими препаратами або проведенням інфільтраційної блокади сфінктера.

Саме дослідження проводиться дуже швидко. В тому числі, зі взяттям біопсії. З огляду на, що пряма кишка зсередини не містить больових закінчень, то всі маніпуляції зі слизових шаром, в тому числі біопсія тканин і екстракція проходять безболісно. Під час процедури хворий приймає по можливості колінно-ліктьову позу на спеціальному кріслі або укладається на бік. У нашій клініці є спеціальний процедурний кабінет, обладнаний всім необхідним для діагностики колопроктологіческіх захворювань. Дослідження проводить тільки лікар-фахівець, і воно триває буквально кілька хвилин.

Після діагностики пацієнти можуть вільно вирушати додому. Не забудьте, що для проведення Ректосігмоскопія потрібна деяка підготовка.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ До РЕКТОРОМАНОСКОПІЇ

При записі на дослідження пацієнт обов'язково отримає роз'яснення про те, як правильно підготуватися до ректоромано- або Ректосігмоскопія. Підготовка спрямована на очищення кишечника, полегшує огляд слизової оболонки і покращує якість діагностики захворювань. Для цього достатньо за 2-3 години до дослідження зробити мікроклізми (Мікролакс, нормокол, норгалакс) з інтервалом 30 хв. Спорожнення прямої і дистальної частини сигмовидної кишки відбувається протягом 5-10 хв.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Якщо Вам показана ректороманоскопія, не відкладайте, пройдіть дослідження прямої і сигмовидної кишки в нашій клініці, де Вас чекає індивідуальний підхід, якісна діагностика і, при необхідності, ефективне дбайливе лікування.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube