Ректороманоскопія

Метод ендоскопічної діагностики ректороманоскопія, або Ректосігмоскопія є найточнішим і достовірним у виявленні захворювань прямої і сигмовидної кишки. У нашій клініці така діагностика проводиться на сучасному обладнанні, доповненому можливостями ендоскопічної хірургії. Ендоскопічні операції - найбільш щадні для пацієнтів, що забезпечують найшвидше відновлення.

ЩО ДАЄ РЕКТОРОМАНОСКОПІЯ

Анатомічно близьке розташування прямої і сигмовидної кишки позначається на перебігу деяких захворювань. Тому не завжди лікарю достатньо обстеження однієї прямої кишки - аноскопії, і він призначає ректороманоскопию. За допомогою ректоромано- або ректосигмоскопії лікар отримує можливість поглянути всередину порожнього органа і своїми очима побачити хворобливі зміни. Наприклад, запальні або пухлинні ураження кишкової стінки, поліпи, гемороїдальні вузли, свищі (нориці), ерозії при хворобі Крона і неспецифічний виразковий коліт, абсцес, тріщини, встановити джерело кровотечі.

Дослідження допомагає визначитися з тактикою лікування і здійснити забір тканин на біопсію, виконати видалення дрібних утворень - доброякісних пухлин, поліпів. Фахівці нашої клініки успішно проводять як ендоскопічні за допомогою ректороманоскопа, так і інші види оперативних втручань.

✅Наша клініка надає можливість діагностики і лікування хвороб в комфортних умовах - без черг і негативних емоцій. Пацієнтів завжди чекає доброзичливе ставлення і з боку медичного персоналу і якісне сучасне медичне обслуговування.

Методика проведення РЕКТОРОМАНОСКОПІЇ

Діагностична процедура дуже інформативна і абсолютно безболісна. У рідкісних випадках, при вже наявних болях в прямій кишці, можуть виникнути труднощі з проведенням дослідження. У нашій клініці цю проблему вирішують за допомогою додаткового знеболення местнодействующими препаратами або проведенням інфільтраційної блокади сфінктера.

Саме дослідження проводиться дуже швидко. В тому числі, зі взяттям біопсії. З огляду на те, що пряма кишка зсередини не містить больових закінчень, то всі маніпуляції зі слизовим шаром, в тому числі біопсія тканин і екстракція проходять безболісно. Під час процедури хворий приймає по можливості колінно-ліктьову позу на спеціальному кріслі або укладається на бік. У нашій клініці є спеціальний процедурний кабінет, обладнаний всім необхідним для діагностики колопроктологічних захворювань. Дослідження проводить тільки лікар-фахівець, і воно триває буквально кілька хвилин.

Після діагностики пацієнти можуть вільно вирушати додому. Не забудьте, що для проведення Ректосігмоскопія потрібна деяка підготовка.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ До РЕКТОРОМАНОСКОПІЇ

✅При записі на дослідження пацієнт обов'язково отримає роз'яснення про те, як правильно підготуватися до ректоромано- або ректосігмоскопії.
✅Підготовка спрямована на очищення кишечника, полегшує огляд слизової оболонки і покращує якість діагностики захворювань.
✅Для цього достатньо за 2-3 години до дослідження зробити мікроклізми (Мікролакс, нормакол, норгалакс, енема і тд) з інтервалом 30 хв. Спорожнення прямої і дистальної частини сигмовидної кишки відбувається протягом 5-10 хв.

Знеболення

Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Якщо Вам показана ректороманоскопія, не відкладайте, пройдіть дослідження прямої і сигмовидної кишки в нашій клініці, де Вас чекає індивідуальний підхід, якісна діагностика і, при необхідності, ефективне дбайливе лікування.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube