УЗД сечовидільної системи

Даний вид УЗД використовується для діагностики запальних захворювань сечостатевої системи, сечокам'яної хвороби, пухлин, осолжненій після операцій і багатьох інших діагностичних завдань. УЗД здійснюється в разі скарг на болі в області нирок, "поганого" аналізу сечі, запальних захворюваннях сечового міхура, нирок і інших органів сечовидільної системи. УЗД є важливим методом при діагностиці вроджених патологій, гострих травм, при підозрі на пухлини в даній області. Під час УЗД визначають структуру і розміри нирок, сечоводів і сечового міхура.

Крім того, при УЗД нирок іноді потрібно оцінити їх кровопостачання. У нашій клініці проводиться допплерометрия ниркових артерій. Важливо разом з УЗД пройти консультацію уролога, так як УЗД є важливим додатковим методом, результати якого інтерпретує і зіставляє з результатами інших обстежень лікар уролог, в деяких випадках, терапевт і гінеколог. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи дослідження, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube