Лікування нетримання сечі при напрузі у жінок за допомогою філерів

Нетримання сечі у жінок є дуже частою проблемою. Існує три найпоширеніші варіанти нетримання сечі у жінок.

1 варіант (літера В на малюнку) так званий гіперактивний сечовий міхур (ГАСМ), який пов'язаний із занадто частими позивами тоді коли сечовий міхур ще не наповнений. У цього варіанту нетримання сечі багато причин, Однак, провідну роль відіграють проблеми неврологічні. Інколи передумовою виникнення ГАСМ є пролапс (опущення) стінок піхви та матки.

2 варіант нетримання сечі у жінок - так зване нетримання сечі при напрузі або його ще називають стресовому нетриманні сечі (літера С на малюнці). Цей варіант нетримання сечі пов'язаний з анатомічним дефектом, найчастіше в результаті пологів. Виникає надрив фасціальний тканини (субуретральная зв'язка), яка розташовується під уретрою. Це призводить до занадто великої рухливості уретри під час фізичного напруження. Це, в свою чергу, веде до невеликих втрат сечі при фізичних навантаженнях, таких як кашель, чхання, сміх. Згодом нетримання сечі прогресує і сеча починає підтікати при самих мінімальних навантаженнях, наприклад, при ходьбі.

3 варіант нетримання сечі - це змішане нетримання сечі, коли у жінки є обидва варіанти проблеми. Ми використовуємо весь арсенал методів лікування стресового нетримання сечі, включаючи хірургічні методи (операції TVT-o і аналоги). Одним з найменш інвазивних і досить ефективних методів є застосування так званих філерів.

Процедура лікування стресового нетримання сечі філлерамі полягає в тому, що ми проводимо уретроскопію за допомогою спеціального приладу. Ми вивчаємо внутрішню поверхню уретри і під контролем уретроскопа вводимо в області середньої третини уретри невелика кількість філлера на основі гіалуронової кислоти, що призводить до зменшення просвіту уретри і лікуванню від такої настирливої проблеми як стресове нетримання сечі.

Є кілька варіантів процедури - введення філерів безпосередньо під слизову уретри.

Крім того, є модифікація, коли філери вводяться під слизову піхви, створюючи подушку під уретрою.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Госпіталізація не потрібна!

Чому це варто зробити у нас?

✅ По-справжньому багатий досвід
✅ Величезний вибір методів лікування стресового нетримання сечі: хірургія, філери, лазер, песарії
✅ Можна поєднувати з іншими естетичними гінекологічними процедурами
✅ Можна робити в комплексі з хірургічним лікуванням по звуженню піхви, корекцією розмірів статевих губ і т.д. (будь-які варіанти)
✅ Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість
✅ Все можна зробити за один раз - зручно і без необхідності госпіталізації

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

Лікування нетримання сечі у жінок дуже важливе, оскільки це впливає навіть на психічне здоров'я

У загальнонаціональному опитуванні в Португалії, яке включало 10 038 жінок, серед учасників, які повідомили про нетримання сечі, було значно більше випадків депресії, а також більше консультацій з питань психічного здоров'я, проблем з концентрацією уваги та почуття провини чи нікчемності, ніж серед жінок без цієї проблеми, повідомив доктор медицини Педро Рамос із Центру госпітального університету Сан-Жуан в Порту, Португалія.

«Високий рівень депресії та низька самооцінка у жінок, які повідомили про нетримання сечі, викликають велике занепокоєння» - сказала головний автор Маргарида Мансо, доктор медичних наук. «Нетримання сечі можна лікувати, і, хоча є деякі потенційні побічні ефекти від лікування, для деяких жінок вони можуть бути меншими проблемами, ніж наслідки для психічного здоров'я».

Крістофер Чаппл, доктор медицини, з Шеффілдських навчальних лікарень NHS Foundation Trust, Великобританія, який не брав участі у дослідженні, прокоментував, що «нетримання сечі є надзвичайно важливим клінічним станом, який лікарі часто не розпізнають, поки пацієнти не страждають на деякий час. Це має руйнівний вплив на всіх, кого це торкнулося - переважно жінок, але також і деяких чоловіків.

«Важливо, щоб пацієнти з нетриманням сечі були ідентифіковані на ранній стадії після її розвитку,  були обстежені та лікувалися належним чином» - додав він.

Мансо та його колеги проаналізували дані популяційного опитування, яке включало репрезентативну вибірку з 10 038 португальських жінок віком від 18 років. Ті, хто самостійно повідомляв про симптоми нетримання сечі за попередні 12 місяців, були класифіковані як такі, що мають нетримання.

Серед тих, хто не мав проблем з утримання сечі та тих хто зіткнувся з цим, дослідники порівнювали поширеність депресії та інших психічних станів, кількість консультацій з питань психічного здоров'я та поведінку, що викликає залежність, зокрема, куріння та вживання алкоголю.

Дані були розподілені згідно віку, рівню освіти та індексу маси тіла. Примітно, що вони виявили, що поширеність нетримання сечі серед жінок у країні становила 9,9%. На відміну від цього, за оцінками представників Дослідницької мережі щодо симптомів порушення функції сечовивідних шляхів, серед жінок ця проблема становить 55%.

Мансо та його колеги виявили, що серед жінок з нетриманням сечі скоригований коефіцієнт поширеності діагнозів депресії був вищим. Крім того, серед жінок, які страждають нетриманням, коефіцієнт поширеності був вищим щодо самоповідомлення про поганий стан здоров'я, труднощів з концентрацією уваги, та почуттям нікчемності чи провини протягом останніх 2 тижнів. «Як не дивно, але не було різниці в залежностях, особливо стосовно куріння» - сказав Рамос.

 «Ми вважаємо, що розмова між пацієнтами та їх урологами повинна змінитися», - сказав Мансо. « Клініцисти повинні розпитувати пацієнтів про їх психічне здоров'я, обговорюючи методи лікування, оскільки лікування їх фізичних проблем може допомогти з психологічним аспектом захворювання».

«Особисто я буду робити наголос на цьому у своїх пацієнтів і намагатись краще зрозуміти психічний тягар життя з нетриманням» - сказала вона.

Дослідження фінансувалось за рахунок внутрішніх коштів. Автори та Чаппл не розкривали жодних відповідних фінансових відносин.

Джерело: https: www.medscape.com

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube