Лікувальні блокади (ін'єкції)

Лікувальні блокади (ін'єкції) представляють собою сучасний нетравматичний метод лікування гострої або хронічної болю в шиї або спині. Застосовуються для лікування болю при неефективності інших нехірургіческіх методів, таких як медикаменти та / або фізіотерапія, але перед хірургічним втручанням. Ін'єкції полегшують біль, знімають запалення і допомагають визначити джерело болю пацієнта. Проведення лікувальних блокад забезпечує точне, «адресне» введення лікарських препаратів (анестетиків, протизапальних засобів) в уражені тканини за допомогою тонких голок, що дозволяє знизити системний вплив лікарських препаратів на організм.

Можливе проведення різних видів блокад залежно від джерела болю: селективні блокади нервових корінців селективні окремих нервів блокади міжхребцевих фасеточних суглобів блокади крижово-клубових суглобів На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube