Бужування уретри

Процедура передбачає розтягнення або розширення просвіту отвору сечовипускального каналу (уретри) за допомогою спеціального довгастого інструменту - бужа. Зовні він нагадує металевий катетер, за допомогою якого пацієнтам випускають сечу при її затримці або труднощі виділення, але ці два інструменти трохи відрізняються формою.Як і кожен лікувальний захід, бужування має показання та протипоказання до проведення, вимагає від уролога досконального знання анатомії сечовидільної системи і вмілого володіння технікою. Схематично процедура представлена ​​на малюнку.

Бужування уретри - повністю амбулаторна процедура, яка не потребує госпіталізації. Після проведення процедури Ви відразу зможете покинути клініку. В деяких випадках необхідно зробити кілька процедур. Про це розповість лікар.Знеболення при бужуванні уретри може бути як виключно місцевим, так і комбінованим, із залученням нестероїдних протизапальних засобів, а також інгаляційного знеболення. Так звана мультимодальна аналгезія. Все це разом дозволить Вам з комфортом перенести процедуру. Чому бужування уретри потрібно зробити саме в Клініці доктора Медведєва?

✅  Досвідчені урологи з великим хірургічним стажем
✅  
Є можливість проконтролювати стан уретри, зробивши цистоскопию
✅  
Оптимальна ціна, тому що все це дозволяє досягти максимального результату за найкоротший час  

 

 

Пам'ятайте, що необхідну саме Вам процедуру порекомендує лікар на очній консультації! Остаточна вартість залежить від складності та кількості необхідних процедур. Запишіться на консультацію до уролога.

Будьте здорові і щасливі!  

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube