Видалення поліпа уретри

Видалення поліпа уретри - це оперативне втручання в урології, яке полягає в висічення патологічного утворення слизової оболонки уретри. Показанням до такої операції є будь-які поліпи даної локалізації, які перешкоджають нормальному сечовипускання і / або призводять до розвитку ускладнень з боку сечостатевої системи. Хочемо звернути Вашу увагу на тому, що маленькі та безсимптомні поліпи уретри зазвичай не потребують хірургічного лікування.

Хірургічне видалення поліпа уретри проводиться під місцевою анестезією за допомогою електрокоагулятора. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини.

Будьте щасливі і здорові!

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube