Вестібулектомія

Вульводинія є діагнозом виключення, оскільки необхідно виключити причини, які піддаються лікуванню. Вестибулектомія повинна бути призначена жінкам, які пройшли обстеження щодо болю, що перешкоджає їхній здатності мати статевий акт, і які не отримали гарні результати інших видів лікування. Рівень успішності хірургічного методу лікування вульводинії становить лише близько 50% до 60%.

Хірургічне втручання не рекомендується при генералізованих больових розладах, тобто коли неможливо знайти точні болючі ділянки

Вестибулектомія — планова процедура, призначена для полегшення болю та забезпечення комфортного статевого акту. Тому передопераційний стан пацієнтки має бути оптимальним. Не повинно бути ознак запалення або інфекції.

Зміст

Суть операції

Показання до оперативного лікування

Передопераційна підготовка

Знеболення

Що є нормою після вестибулектомії

Які ускладнення можливі

Післяопераційний період

Чому це варто зробити у нас?

Суть процедури полягає в тому, що лікар знаходить хворобливі дялінки перед операцією, помічає їх маркером. Після чого марковани ділянки (зазвичай присунок або переддвір'я піхви) обережно видаляються. Схематично операція відображена нижче на малюнку.

Показання до оперативного лікування:

✅Локалізована в присінку піхви вульводинія, яка не лікується іншими методами
✅Важлива умова - відсутність генералізованих больових та психіатричних розладів
 
Передопераційна підготовка:

✅Перед виконанням процедури необхідно здати перелік аналізів, по-перше, це кров на RW, HCV, HbsAg (сифіліс та гепатит, для безпеки Вас і лікаря) і по-друге це цитологічне дослідження шийки матки (дійсне протягом 1-3 років в залежності від Вашої ситуації).
Період перебування в клініці - 1 година.
✅Процедура виконується під місцевим знеболенням.
 
Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Якщо Ви бажаєте провести процедуру під наркозом, треба буде сдати додаткові аналізи і вартість процедури буде вищою, ніж вказана.
 
Що є нормою після вестибулектомії:
 
✅Помірний дискомфорт в зоні де проводилась операція
✅Помірне підвищення температури тіла до 37,5 градусів, інколи навіть вище, якщо температура тільки ввечері та "збивається" парацетамолом 500-1000 мг
✅Помірна слабкість, сонливість
✅Кров'яністі виділення ів ділянці вульви від кількох днів до 2-3 тижнів після операції
✅Слід пам'ятати, що ефективність процедури далека від 100%. Вульводинія - складне захворювання і навіть операція може не допомогти
 
Які ускладнення можливі:

✅кровотеча (зазвичай легко контрольована під час операції), після операції бувають кровотечі з кукси піхви в 0,5-1%, не критичні - лікуються притисканням тампоном або прошиванням під місцевим знеболенням
✅інфекційні ускладнення (менше 1%) - лікується свічками та таблетованими антибіотиками
✅смертність менше 0,01% (в нашій практиці ця цифра набагато менша). Вважається що ця цифра наближається до 1:10000 операцій. Це безпечніше ніж поїздка на автівці в інше місто.

Післяопераційний період

✅Під місцевим знеболенням це операція однієї години. Ви встаєте і йдете до дому
✅Перев'язка не робиться, але інколи ми призначаємо місцеві препарати для самостійного використання
✅Душ приймати можна вже в день операції, ванну - через 1-2 тижні
✅До 1 тижня обмежуємо фізичну активність (спорт, плавання, біг), але можна жити "звичайним життям"
✅Обмеження сексуальної активності 1,5 місяці
✅Контрольний огляд, якщо немає ніяких скарг, зазвичай рекомендуємо через 1,5-2 місяці

Чому це варто зробити у нас?

✅ По-справжньому багатий досвід різних операцій в гінекології
✅ Тривалий досвід роботи в клініці пластичної хірургії
✅ Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість
✅ Щоб дізнатися яка процедура необхідна саме Вам, потрібно очно звернутися до нас в клініку для огляду гінекологом-хірургом
✅ У
 нашому арсеналі величезний вибір процедур - починаючи з лазерів, філерів, мезонітей і закінчуючи складними реконструктивними операціями, що виконуються вагінальним і лапароскопічним доступом.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube