Установка катетера Ворда при кісті бартолінової залози

Кіста бартолінової залози - мішечок, заповнений слизом, яка виробляється бартолиновой залозою. Кста бартолінової залози виникає через заростання її протоки внаслідок запального процесу або набагато рідше травматизації. Кіста бартолінової залози зустрічається приблизно у 5% жінок репродуктивного віку

анатомия бартолиновой железы

Одна з найбільш ефективних методик для лікування бартолинита, дуже активно використовується в США вже більше 50 років, решта методи лікування служать доповненням, якщо виникають множинні рецидиви.


Процедура виконується в стаціонарних або амбулаторних умовах під місцевою анестезією. В освіті (кіста або абсцес) бартолінової залози проводиться розріз 3-5мм, потім проводиться евакуація рідини або гнійного вмісту, порожнину промивається антисептиком. Далі в неї вводиться катетер Ворда на ньому є роздувається кулька, він забезпечує фіксацію.

Word-катетер: на кінці роздувається фіксує кулька


 

Через 4-6 тижнів формується новий проток залози і катетер можна витягти. Під час носіння катетера жінки зазвичай не відчувають дискомфорт, хіба що в перші дні після установки, як відчуття чужорідного тіла, іноді невелике печіння. Рекомендується відмовитися від статевого життя і важких фізичних навантажень на час носіння катетера, що б не спровокувати його випадання і рецидив. Також до рецидиву може привести інфікування, тому при абсцесі потрібно паралельно пройти курс таблетованих антибіотиків. Переваги даної процедури - це швидке виконання під місцевим знеболенням не потребує тривалого перебування в клініці, через 1 годину Ви вже можете повертатися додому.

Чому установку Ворд-катетера при кісті бартолінової залози потрібно зробити саме у нас? Ми займаємося цим питанням більше 10 років Сотні успішних процедур Ми були першими в Україні Ми використовуємо американські оригінальні катетери фірми Cook Medical Крім цієї процедури ми виконуємо установку пірсингу, марсупіалізація і, при бажанні, повне видалення кісти всесто з залозою - повний спектр послуг по даному питанню

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи дослідження, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові! 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube