Марсупіалізація кісти бартолінової залози

Дана операція використовується в якості альтернативи постановці катетера Ворда, а також при частих рецидивах, при неможливості встановити катетер, при тривалому запальному процесі. Операція невелика, займає небагато часу, проводитися в амбулаторних умовах під місцевим знеболенням. Суть операції полягає в тому, щоб зробити 2 розрізу, перший - це овальний розріз слизової розміром 1,5 см, другий - симетричний йому, проводиться на капсулі кісти. Далі порожнину кісти дренируется і промивається антисептичним розчином. Наступний етап - зшивання слизової губи і капсули кісти між собою, таким чином формується отвір. Це новий вивідний канал залози.

Marsupialization  

Ця операція відноситься до органосохраняющим, вона дозволяє відновити функцію бартолінової залози. Час перебування лікарні до 1 години. Після втручання не слід займатися важкою фізичною навантаженням 2 тижні. Краще обмежити статеве життя на місяць. Контрольний огляд лікарем проводиться через 1-15 міс. Рецидиви можуть виникати у 10% жінок. З ускладнень спостерігаються інфекційні процеси (1%), але вони добре контролюються і піддаються лікуванню.

Коли робити марсупіалізація, а коли ставити катетер Ворда?

Це дуже поширений питання. Зазвичай процедурою першого вибору є установка катетера Ворда. Якщо після цього виник рецидив - пропонуємо марсупіалізація. Якщо жінка живе далеко і не готова приїхати, щоб зняти катетер - теж пропонуємо марсупіалізація. Період перебування в клініці - 1 година. Процедура виконується під місцевим знеболенням. Обмеження фізичних навантажень 1 тиждень. Обмеження статевого життя 2-4 тижні в залежності від швидкості загоєння.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому установку марсупіалізація при кісті бартолінової залози потрібно зробити саме у нас?

  • Ми займаємося цим питанням більше 10 років
  • Сотні успішних процедур
  • Ми були першими в Україні
  • Крім цієї процедури ми виконуємо установку пірсингу, катетера Ворда і, при бажанні, повне видалення кісти всесто з залозою - повний спектр послуг по даному питанню
  • На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові! 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube