Марсупіалізація кісти бартолінової залози

Дана операція використовується в якості альтернативи постановці катетера Ворда, а також при частих рецидивах, при неможливості встановити катетер, при тривалому запальному процесі. Операція невелика, займає небагато часу, проводитися в амбулаторних умовах під місцевим знеболенням. Суть операції полягає в тому, щоб зробити 2 розрізи, перший - це овальний розріз слизової розміром 1-1,5 см, другий - симетричний йому, проводиться на капсулі кісти. Далі порожнину кісти дренують і промивають антисептичним розчином. Наступний етап - зшивання слизової губи і капсули кісти між собою, таким чином формується отвір. Це новий вивідний канал залози.

Marsupialization  

Ця операція відноситься до органозберігаючих, вона дозволяє відновити функцію бартолінової залози. Вона дуже ефективна, частота рецидивів протягом життя менше 15%.

● Час перебування лікарні - до 1 години.
● 
Після втручання не слід займатися важкими фізичними навантаженнями 1-2 тижні.
● Краще обмежити статеве життя на місяць.
● Контрольний огляд лікарем проводиться через 1-1,5 місяці (якщо є потреба).
● З ускладнень спостерігаються інфекційні процеси (1%), але вони добре контролюються і піддаються лікуванню.

Коли робити марсупіалізація, а коли ставити катетер Ворда?

Це дуже поширене питання. Зазвичай процедурою першого вибору є установка катетера Ворда. Якщо після цього виник рецидив - пропонуємо марсупіалізацію. Якщо жінка живе далеко і не готова приїхати, щоб зняти катетер - теж пропонуємо марсупіалізацію.  

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому марсупіалізацію кісти бартолінової залози потрібно зробити саме у нас?

✅ Ми займаємося цим питанням більше 15 років
✅ 
Сотні успішних процедур
✅ 
Ми були першими в Україні
✅ 
Крім цієї процедури ми виконуємо установку пірсингу, катетера Ворда і, при бажанні, повне видалення кістиразом із залозою - повний спектр послуг по даному питанню.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові! 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube