Видалення новоутворень шкіри в різних ділянках тіла

Різні шкірні новоутворення зустрічаються практично у кожної людини і звичайно ж часто є бажання або дійсно медичні показання для того щоб ці новоутворення видалити. У нашій клініці використовується мультидисциплінарний підхід. Іншими словами новоутвореннями шкіри займається той фахівець в "чиєму веденні" знаходиться ця ділянка шкіри. Це може бути уролог, гінеколог, проктолог, хірург і так далі. З метою видалення шкірних утворень ми використовуємо різні енергії. У нашому розпорядженні є електрохірургічний апарат, радіохвильової апарат, лазер, а також спеціальні одноразові пристосування для видалення шкірних утворень.

Найпоширеніші ураження шкіри, доброякісні, та злоякісні представлені на рисунку:

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що може знадобитись попередня консультація дерматолога (дерматоонколога) з дерматоскопією!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube