Пункційна біопсія молочної залози

Основне завдання діагностики і спостереження за станом молочних залоз у жінок - це рання діагностика раку молочної залози. Рак грудей може бути ефективно вилікуваний на ранній стадії, тому лікарі докладають усіх зусиль для того, щоб вчасно визначити природу кожного вузла в молочній залозі.

Як проводиться біопсія молочної залози?

● Біопсія молочної залози проводиться так: в молочну залозу під контролем УЗД-апарату (у разі необхідності) вводиться пункційна голка.
● Після того як кінець голки виявляється всередині виявленого ущільнення або вузла в голку всмоктуються клітини молочної залози.
● Клітини потім наносяться на скло, просушуються, фарбуються і досліджуються під мікроскопом.

Якоїсь особливої ​​підготовки до проведення біопсії молочної залози не потрібно:

✅Досить не приймати аспірин або інші препарати, що знижують в'язкість крові, в якості підготовки.
✅Бажано взяти з собою бюстгальтер.
✅Після проведення біопсії можна буде покласти пакет з льодом в «чашку» бюстгальтера, щоб лід охолоджував і не давав розвиватися набряку або синців в місці проведення уколу.
✅Після біопсії можна повертатися до звичайного способу життя.

При виконанні біопсії молочної залози дуже важливий досвід фахівця, який проводить біопсію. Біопсія зазвичай виконується лежачи на спині на кушетці. Для наведення на цікавий для лікарів вузол використовується УЗД (за потреби). 

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube