Трепан-біопсія молочної залози

Трепан-біопсія відрізняється від звичайного забору тканин для подальшого вивчення в лабораторії тим, що для неї застосовуються спеціальні голки. Вони мають особливу будову (є спеціальна площадка для забору тканини і різець), і не просто входять в досліджувану тканину, а автоматично «розкриваються». При цьому відкривається майданчик для забору тканини, і автоматично йде забір невеликого фрагмента тканини пухлини - 0,1-0,7 см, після чого голка виймається.

Отриманий фрагмент тканини відправляється на гістологічне дослідження. Іноді, для більшої гарантії, беруть кілька фрагментів тканини утворення з декількох ділянок. Це робиться, враховуючи той факт, що іноді пухлини можуть мати неоднорідну структуру і будову. Процедура виконується під УЗД-контролем для того, щоб хірург «не схибив» і вибрав найбільш підозрілі ділянки новоутворення.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

 

 

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube