Пластика крайньої плоті клітора

Перед викладом методики операції Нагадаю, що клітор (лат. Clitoris від лат. Clitorido - «лоскочучи») - непарний статевий орган у жінок. Гомолог пеніса у чоловіків. На відміну від пеніса, не включає сечовипускальний канал. У жінок є однією з найбільш чутливих ерогенних зон. Розташований позаду і нижче передньої спайки великих статевих губ. Має форму перевернутої латинської букви Y, трохи здавлений з боків. Складається з головки, тіла, двох печеристих тіл і двох ніжок. Містить безліч судин і нервових закінчень.

Головка клітора - одна з найбільш чутливих частин жіночого тіла, вона насичена кровоносними судинами і нервовими закінченнями. Головка прикрита шкірною складкою (так званим капюшоном клітора або крайньою плоттю клітора). У спокійному стані головка або не видно зовсім, або видно лише невелика її частина. При статевому збудженні відбувається ерекція клітора, головка виступає вперед. Шкірна складка, що з'єднує передні кінці малих статевих губ з нижньою поверхнею клітора, називається вуздечкою клітора. Кліторальний капюшон або його крайня плоть зазвичай видно при зовнішньому огляді, хоча у деяких жінок, що мають пухкі великі статеві губи, клітор непомітний (рис. 1).

 

Мал. 1. Жіночі зовнішні статеві органи. нормальну будову Гіпертрофія крайньої плоті клітора часто зустрічається у жінок з гіпертрофією малих статевих губ. Про методи корекції гіпертрофії малих статевих губ є моя досить докладна окрема стаття.

Гіпертрофія клітора (кліторомегаліі) - окрема проблема, про яку в даній статті мова не буде йти (рис. 2). Гіпертрофія клітора характерна для тривалого впливу на жіночий організм високих концентрацій чоловічих статевих гормонів, в тому числі і внутрішньоутробно. Це один з варіантів помилкового жіночого гермафродитизму. Лікування залежить від ступеня гіпертрофії клітора і наявності супутніх аномалій статевих органів. Хірургічне зменшення клітора - ризикована операція, тому що може привести до істотного порушення сексуальної чутливості.

На щастя, гіпертрофія клітора:

• Зустрічається рідко

• Перший етап - виявлення і корекція причини

• Хірургічна корекція тільки після корекції гормональної

• Хірургічна корекція проводиться тільки в умовах стаціонару

Хірургічне оголення клітора - хірургічне втручання, яке проводиться в випадках, коли малі статеві губи закривають клітор, знижуючи його чутливість і оргастические відчуття при статевому акті (аноргазмія клітора). Операція оголення клітора подібна до обрізанням крайньої плоті статевого члена чоловіка.

 

Мал. 2 Гіпертрофія клітора Повернемося до гіпертрофії крайньої плоті клітора (рис. 3).

Мал. 3. Гіпертровія крайньої плоті клітора і малих статевих губ до і після хірургічної корекції Дана операція часто виконується разом з лабіапластікой. Найбільш часто виконуються два варіанти пластики крайньої плоті клітора: • Y-V пластика, яка завжди доповнює клиновидні резекції малих статевих губ (рис. 4) • Висічення бічних складок, які фактично є основою гіпертрофії крайньої плоті клітора (її верхні ніжки)

 
Мал. 4. Y-V пластика крайньої плоті клітора
В цілому, показання до пластики крайньої плоті клітора в більшості випадків суто естетичні:
 
  • гіпертрофія
  • асиметрія
  • естетичні міркування
  • Незручність в носінні одягу
  • Дискомфорт під час статевого акту і при деяких видах фізичної активності (їзда на велосипеді)
  • Часто операція робиться разом з пластикою малих статевих губ

Метод знеболювання при пластиці крайньої плоті клітора: в 99% місцеве (інфільтративне) знеболювання - аналогічне стоматологічному.

Крім адекватного знеболення в більшості випадків, цей метод сприяє прискореному загоєнню після операції Тривалість перебування в лікарні: 1 годину

Де проводять резекцію пластику крайньої плоті клітора: в поліклінічних умовах

Які ускладнення можливі при резекції малих статевих губ: кровотеча (менше 3%), легко контрольоване інфекційні ускладнення (менше 1%)

Які аналізи необхідні перед пластикою крайньої плоті клітора:

  • Кров на RW, HbsAg, HCV (можна зробити в клініці під час процедури)
  • Цитограма шийки матки

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Як проходить післяопераційний період

  • Зазвичай пацієнтка йде додому самостійно в день операції.

Протягом 2 тижнів не рекомендуються важкі фізичні навантаження. Протягом місяця - не рекомендується вести статеве життя. Остаточного результату можна очікувати через 1,5-2 місяці, коли рекомендується повторний огляд у хірурга.

Чому операцію потрібно зробити саме у нас?

Ми займаємося цим питанням більше 20 років Сотні успішних процедур Крім цієї процедури ми виконуємо весь комплекс оперативних та неоперативних процедур в естетичній гінекології

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube