Консультація гінеколога-ендокринолога

Гінеколог-ендокринолог - лікар, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань жіночої статевої сфери, викликаних різними порушеннями гормональної системи. Гормони - це активні речовини, що виробляються залозами внутрішньої секреції - гіпофізом, наднирковими, щитовидною, підшлункової та статевими залозами. Ці органи об'єднані загальною назвою "ендокринна система". Ендокринна система у жінок надає специфічну дію на фізичний і психоемоційний здоров'я, перебіг обмінних процесів, а також на реалізацію головної функції - здатність до зачаття, виношування і народження дітей.

Ендокринна гінекологія це міждисциплінарний розділ медицини, що знаходиться на стику декількох медичних професій, в тому числі: гінекології, ендокринології, неврології, дерматології, онкології.

У необхідності прийняття міждисциплінарних рішень полягає специфіка роботи лікаря гінеколога-ендокринолога. Під час консультацій пацієнток гінеколог-ендокринолог приділяє увагу вивченню менструальної, сексуальної, дітородної функцій, перенесеним раніше захворювань і спадковим чинникам. Визначає параметри фігури жінки, стан її шкіри, волосся, молочних залоз і статевих органів. Важливе значення мають результати ультразвукового, рентгенологічного, генетичних досліджень. Грамотна інтерпретація показників гормонального обстеження є невід'ємною частиною прийому гінеколога-ендокринолога.

Отримані дані допомагають фахівцеві скласти докладну картину функціонування ендокринної системи пацієнтки, що дозволяє приймати правильні рішення і призначати ефективне лікування. У клініці ми надаємо нашим пацієнткам індивідуальний комплексний підхід в питаннях діагностики і лікування ендокринних порушень жіночої статевої сфери. При необхідності залучаємо до вирішення цих завдань суміжних фахівців - ендокринолога, невролога, хірурга, дерматолога, онколога, сексопатолога. У своїй роботі кожен наш фахівець використовує новітні наукові досягнення і матеріали доказової медицини.

У яких випадках необхідно звернутися до гінеколога-ендокринолога?

● Порушення менструального циклу: рідкісні, часті, мізерні, рясні, болючі місячні
● Відсутність менструацій 3 і більше місяців (в тому числі і генетично обумовлене)
● Болі в нижній частині живота, що з'являються або посилюються циклічно: до / під час / після менструації або під час статевого акту 2 і більше спонтанно урвався вагітності терміном до 12 тижнів
● Відсутність вагітностей при регулярному статевому житті без запобігання протягом 12 місяців і більше (якщо жінка молодше 35 років)
● Відсутність вагітностей при регулярному статевому житті без запобігання протягом 6 місяців і більше (якщо жінка старше 35 років)
● Поєднання порушень менструального циклу зі збільшенням / зниженням ваги, шкірними проблемами, надмірним зростанням волосся на невластивих жінкам ділянках тіла, випаданням волосся на голові
● Наявність скарг, пов'язаних з менопаузою, призначення та контроль менопаузальних гормонотерапії
● Підбір і контроль методу контрацепції
● Циклічні болю, ущільнення структури, виділення із сосків і ін. Прояви патології молочних залоз.

Ситуації в яких допоможе гінеколог-ендокринолог

● Первинна аменорея або гіпоменструальний синдром с / без порушення розвитку статевих органів, з / без проявів вірілізації.
● Вторинна аменорея або гіпоменструальний синдром після періоду регулярних менструацій.
● Циклічні / ациклічні маткові кровотечі: функціональні і обумовлені гіперпроліферативних процесами геніталій (міома матки, ендометріоз, кісти яєчників, патологія ендометрію).
● Нейро-ендокринні синдроми (гіпоталамічний, передменструальний, клімактеричний, постоваріектоміческій
● Невиношування вагітності та безпліддя ендокринного генезу.
● Проблеми менопаузи і менопаузальних гормонотерапія.
● Гормональна контрацепція.
● Доброякісні дисгормональні захворювання молочних залоз.

Чому консультацію гінеколога-ендокринолога потрібно пройти саме у нас:

● У нас працюють чудові фахівці, експерти
● До нас направляють інші гінекологи, коли складний випадок
● У нас можна здати всі необхідні аналізи і пройти УЗД
● Ми любимо складні випадки і ніколи не залишаємо наших пацієнток в біді

 

В нашій клініці є можливість отримати консультацію гінеколога-ендокринолога в режимі ОНЛАЙН

Оплатити он-лайн консультацію 900 ГРН можна, натиснувши на кнопку:

Оплатити

Оплачуючи консультацію он-лайн, Ви погоджуєтеся з договором оферти, з яким можна ознайомитися тут

В поле коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію якого хочете отримати.

 

Оплатити он-лайн консультацію 750 ГРН можна натиснувши на кнопку:

Оплатити

Оплачуючи консультацію он-лайн, Ви погоджуєтеся з договором оферти, з яким можна ознайомитися тут

В поле коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію якого хочете отримати.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку

Трошки цікавої інформації про роботу гінеколога-ендокринолога.

Інколи гінеколог-ендокринолог призначає так звані гормональні проби. Коли ми це можемо порекомендувати:

При аменореї ( відсутність місячних 3 та більше місяців ) одним з перших діагностичних алгоритмів є проведення гормональних проб. Оцінка їх результатів дозволяє визначить функціональний стан різних відділів репродуктивної системи жінки та її резервні можливості.

Проба з гестагенами (прогестеронова) оцінює естрогенну насиченість організму жінки та реакцію ендометрія на вплив прогестерону. Застосовують різні гестагени (дідрогестерон, мікронізований прогестерон, норетістерон) протягом 7-10 днів Пробу вважають позитивною, якщо через 2-7 днів після закінчення прийому препарату з’явилися помірні кров’янисті виділення зі статевих шляхів . Якщо менструальноподібна реакція не спостерігається – проба негативна. Це свідчить або про значне зниження впливу естрогенів на ендометрій, або про матковий фактор аменореї.

При негативній гестагеновій пробі рекомендується проведення комбінованої естроген-гестагенової проби. Це циклічний прийом спочатку естрогенів до досягнення певної товщини ендометрія по УЗД з наступним введенням гестагену. Є модифікація цієї проби, коли застосовується комбінований естроген-гестагенний препарат з групи контрацептивів або замісної гормональної терапії. Якщо через 2-7 днів після закінчення прийому препарату відбувається менструальноподібна реакція – проба позитивна. І це свідчить на користь вихідної гіпоестрогенії при наявності чутливості ендометрія до дії гормонів. Негативна проба підтверджує маткову форму аменореї (внутрішньоматкові синехії, стеноз цервікального каналу ), тобто проблему з відтоком менструальної крові.

Для того щоб ідеально підготуватися до візиту лікаря, знайдіть 5 хвилин для відповіді на важливі запитання: https://forms.gle/tsU4xpXaRazhrKj99 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube