Консультація гінеколога-ендокринолога

Гінеколог-ендокринолог - лікар, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань жіночої статевої сфери, викликаних різними порушеннями гормональної системи. Гормони - це активні речовини, що виробляються залозами внутрішньої секреції - гіпофізом, наднирковими, щитовидною, підшлункової та статевими залозами. Ці органи об'єднані загальною назвою "ендокринна система". Ендокринна система у жінок надає специфічну дію на фізичний і психоемоційний здоров'я, перебіг обмінних процесів, а також на реалізацію головної функції - здатність до зачаття, виношування і народження дітей.

Ендокринна гінекологія це міждисциплінарний розділ медицини, що знаходиться на стику декількох медичних професій, в тому числі: гінекології, ендокринології, неврології, дерматології, онкології.
 

У необхідності прийняття міждисциплінарних рішень полягає специфіка роботи лікаря гінеколога-ендокринолога. Під час консультацій пацієнток гінеколог-ендокринолог приділяє увагу вивченню менструальної, сексуальної, дітородної функцій, перенесеним раніше захворювань і спадковим чинникам. Визначає параметри фігури жінки, стан її шкіри, волосся, молочних залоз і статевих органів. Важливе значення мають результати ультразвукового, рентгенологічного, генетичних досліджень. Грамотна інтерпретація показників гормонального обстеження є невід'ємною частиною прийому гінеколога-ендокринолога.

Отримані дані допомагають фахівцеві скласти докладну картину функціонування ендокринної системи пацієнтки, що дозволяє приймати правильні рішення і призначати ефективне лікування. У клініці ми надаємо нашим пацієнткам індивідуальний комплексний підхід в питаннях діагностики і лікування ендокринних порушень жіночої статевої сфери. При необхідності залучаємо до вирішення цих завдань суміжних фахівців - ендокринолога, невролога, хірурга, дерматолога, онколога, сексопатолога. У своїй роботі кожен наш фахівець використовує новітні наукові досягнення і матеріали доказової медицини.

      У яких випадках необхідно звернутися до гінеколога-ендокринолога?
 • Порушення менструального циклу: рідкісні, часті, мізерні, рясні, болючі місячні
 • Відсутність менструацій 3 і більше місяців (в тому числі і генетично обумовлене)
 • Болі в нижній частині живота, що з'являються або посилюються циклічно: до / під час / після менструації або під час статевого акту 2 і більше спонтанно урвався вагітності терміном до 12 тижнів
 • Відсутність вагітностей при регулярному статевому житті без запобігання протягом 12 місяців і більше (якщо жінка молодше 35 років)
 • Відсутність вагітностей при регулярному статевому житті без запобігання протягом 6 місяців і більше (якщо жінка старше 35 років)
 • Поєднання порушень менструального циклу зі збільшенням / зниженням ваги, шкірними проблемами, надмірним зростанням волосся на невластивих жінкам ділянках тіла, випаданням волосся на голові
 • Наявність скарг, пов'язаних з менопаузою, призначення та контроль менопаузальних гормонотерапії
 • Підбір і контроль методу контрацепції
 • Циклічні болю, ущільнення структури, виділення із сосків і ін. Прояви патології молочних залоз.

Ситуації в яких допоможе гінеколог-ендокринолог

 • Первинна аменорея або гіпоменструальний синдром с / без порушення розвитку статевих органів, с / без проявів вірілізації.
 • Вторинна аменорея або гіпоменструальний синдром після періоду регулярних менструацій.
 • Циклічні / ациклічні маткові кровотечі: функціональні і обумовлені гіперпроліферативних процесами геніталій (міома матки, ендометріоз, кісти яєчників, патологія ендометрію).
 • Нейро-ендокринні синдроми (гіпоталамічний, передменструальний, клімактеричний, постоваріектоміческій
 • Невиношування вагітності та безпліддя ендокринного генезу.
 • Проблеми менопаузи і менопаузальних гормонотерапія.
 • Гормональна контрацепція.
 • Доброякісні дисгормональні захворювання молочних залоз.

Чому консультацію гінеколога-ендокринолога потрібно пройти саме у нас:

 • У нас працюють чудові фахівці, експерти
 • До нас направляють інші гінекологи, коли складний випадок
 • У нас можна здати всі необхідні аналізи і пройти УЗД
 • Ми любимо складні випадки і ніколи не залишаємо наших пацієнток в біді

 

Хто такий гінеколог-ендокринолог?

Гінеколог-ендокринолог - лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань жіночої статевої сфери, спричинених різними порушеннями гормональної системи. Гормони – це активні речовини, що виробляються залозами внутрішньої секреції – гіпофізом, наднирниками, щитовидною, підшлунковою та статевими залозами. Ці органи об'єднані загальною назвою "ендокринна система". Ендокринна система у жінок надає специфічну дію на фізичне та психоемоційне здоров'я, протікання обмінних процесів, а також на реалізацію головної функції - здатність до зачаття, виношування та народження дітей.
Ендокринна гінекологія - це міждисциплінарний розділ медицини, що знаходиться на стику кількох медичних професій, у тому числі: гінекології, ендокринології, неврології, дерматології, онкології.


У необхідності ухвалення міждисциплінарних рішень полягає специфіка роботи лікаря гінеколога-ендокринолога.
Під час консультацій пацієнток гінеколог-ендокринолог приділяє увагу вивченню менструальної, сексуальної, дітородної функцій, перенесеним раніше захворюванням та спадковим факторам. Визначає параметри фігури жінки, стан її шкіри, волосся, молочних залоз та статевих органів. Важливе значення мають результати ультразвукового, рентгенологічного, генетичного дослідження. Грамотна інтерпретація показників гормонального обстеження є невід'ємною частиною прийому гінеколога-ендокринолога.

Отримані дані допомагають фахівцю скласти докладну картину функціонування ендокринної системи пацієнтки, що дозволяє приймати правильні рішення та призначати ефективне лікування.

У клініці ми надаємо пацієнткам індивідуальний комплексний підхід у питаннях діагностики та лікування ендокринних порушень жіночої статевої сфери. За потреби залучаємо до вирішення цих завдань суміжних фахівців – ендокринолога, невролога, хірурга, дерматолога, онколога, сексопатолога.
У своїй роботі кожен наш спеціаліст використовує найновіші наукові досягнення та матеріали доказової медицини.

У яких випадках необхідно звернутися до гінеколога-ендокринолога?

 • Необхідність контакту з гінекологом-ендокринологом може виникнути у будь-якому віці, починаючи з періоду статевого дозрівання та закінчуючи старістю.
 • Порушення менструального циклу: рідкісні, часті, мізерні, рясні, болючі місячні.
 • Відсутність менструацій 3 і більше місяців (у тому числі й генетично обумовлена)
 • Болі в нижній частині живота, що з'являються або посилюються циклічно: до/під час/після менструації або під час статевого акту
 • 2 і більше спонтанно перервалися вагітності терміном до 12 тижнів
 • Відсутність вагітностей при регулярному статевому житті без запобігання протягом 12 місяців і більше (якщо жінка молодша 35 років)
 • Відсутність вагітностей при регулярному статевому житті без запобігання протягом 6 місяців і більше (якщо жінка старше 35 років)
 • Поєднання порушень менструального циклу зі збільшенням/ зниженням ваги, шкірними проблемами, надмірним зростанням волосся на невластивих жінкам ділянках тіла, випаданням волосся на голові
 • Наявність скарг, пов'язаних з менопаузою, призначення та контроль менопаузальної гормонотерапії
 • Підбір та контроль методу контрацепції
 • Циклічні болі, ущільнення структури, виділення із сосків та ін. Прояви патології молочних залоз.

Оплатити он-лайн консультацію 900 ГРН можна, натиснувши на кнопку:

Оплатити

Оплачуючи консультацію он-лайн, Ви погоджуєтеся з договором оферти, з яким можна ознайомитися тут

В поле коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію якого хочете отримати.

 

Оплатити он-лайн консультацію 750 ГРН можна натиснувши на кнопку:

Оплатити

Оплачуючи консультацію он-лайн, Ви погоджуєтеся з договором оферти, з яким можна ознайомитися тут

В поле коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію якого хочете отримати.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Інколи гінеколог-ендокринолог призначає так звані гормональні проби. Коли ми це можемо порекомендувати:

При аменореї ( відсутність місячних 3 та більше місяців ) одним з перших діагностичних алгоритмів є проведення гормональних проб. Оцінка їх результатів дозволяє визначить функціональний стан різних відділів репродуктивної системи жінки та її резервні можливості.

Проба з гестагенами (прогестеронова) оцінює естрогенну насиченість організму жінки та реакцію ендометрія на вплив прогестерону. Застосовують різні гестагени (дідрогестерон, мікронізований прогестерон, норетістерон) протягом 7-10 днів Пробу вважають позитивною, якщо через 2-7 днів після закінчення прийому препарату з’явилися помірні кров’янисті виділення зі статевих шляхів . Якщо менструальноподібна реакція не спостерігається – проба негативна. Це свідчить або про значне зниження впливу естрогенів на ендометрій, або про матковий фактор аменореї.

При негативній гестагеновій пробі рекомендується проведення комбінованої естроген-гестагенової проби. Це циклічний прийом спочатку естрогенів до досягнення певної товщини ендометрія по УЗД з наступним введенням гестагену. Є модифікація цієї проби, коли застосовується комбінований естроген-гестагенний препарат з групи контрацептивів або замісної гормональної терапії. Якщо через 2-7 днів після закінчення прийому препарату відбувається менструальноподібна реакція – проба позитивна. І це свідчить на користь вихідної гіпоестрогенії при наявності чутливості ендометрія до дії гормонів. Негативна проба підтверджує маткову форму аменореї (внутрішньоматкові синехії, стеноз цервікального каналу ), тобто проблему з відтоком менструальної крові.

Для того щоб ідеально підготуватися до візиту лікаря, знайдіть 5 хвилин для відповіді на важливі запитання: https://forms.gle/tsU4xpXaRazhrKj99 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube