УЗД мамологія і ендокринологія

УЗД молочних залоз - дуже популярний метод ультразвукової діагностики, тому що до 40 років це основний метод дослідження грудних залоз як у жінок так і у чоловіків. З 40 до 50 років УЗД також часто використовується і тільки після 50 років основним скринінговим методом є рентгенівський метод - мамографія.

 

 

Сучасні УЗД апарати дозволяють досить точно діагностувати різні доброякісної та злоякісної патології молочних залоз. Пам'ятайте про те, що довічний ризик раку молочної залози у жінок досягає в середньому 12%! Це кожна десята жінка. Доброякісна патологія молочної залози зустрічається практично у 100% жінок. Дбайте про здоров'я своїх грудей!

 

Крім цього важливого методу дослідження, в нашій клініці застосовуються ультразвукові методи дослідження в ендокринології. Основним із них - є ультразвукове дослідження щитоподібної залози. Жінки мають в 5 разів вищий ризик захворіти на рак щитовидної залози ніж чоловіки, тому увага до цього органу повинна бути теж найпильнішою.

 

 

Суміжні фахівці в умовах малої операційної можуть виконувати велику кількість мінімально-інвазивних процедур під контролем ультразвукового дослідження.

Наприклад, безопераційне лікування ендометріоїдних кіст яєчників, соногістерографія, соногістеросальпігнографію і ін.

Також ми виконуємо УЗД дослідження в акушерстві - перший, другий скринінг, при різних акушерсько-гінекологічних патологіях, а також високоспеціалізовані види, наприклад ультразвукове дослідження судин нижніх кінцівок.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Медведєва Людмила Євгенівна

  Лікар ультразвукової діагностики

  • Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію в 2001
  • У 2007 році отримала первинну спеціалізацію з ультразвукової діагностики
  • У 2016 році отримала першу категорію з ультразвукової діагностики
  • Учасник багатьох конференцій та майстер-класів з різних напрямків ультразвукової діагностики
  Детальніше