Ведення вагітності

Клініка доктора Медведева пропонує комплекс послуг необхідних від зачаття до кінця вагітності!

 

 

Вагітність - дуже значущий і ніжний період в житті жінки. Неправильно змушувати майбутню маму стояти в задушливих чергах, відправляти на безліч не зовсім обґрунтованих аналізів, змушувати мотатися по місту в пошуках потрібної лабораторії.

 

Ми подбали про те, щоб під час ведення вагітності Ви мали можливість проходити всі необхідні консультації та обстеження в комфортних умовах без черг і в одному місці.

 

 

Коли потрібно розпочати ведення вагітності

Оптимально розпочати ведення вагітності у першому триместрі вагітності - до 12 тижнів. Саме в цей період вагітна має пройти ультразвукове обстеження для оцінки нормального перебігу вагітності.

 

Переваги ведення вагітності в Клініці доктора Медведева

Під час ведення вагітності наші лікарі ґрунтуються європейських і американських рекомендацій, а також чинних протоколів МОЗ України. Ми вважаємо за краще виконувати лише потрібні аналізи та дослідження. Призначення лікарських препаратів строго регламентовано. Користь для мами та малюка повинна перевищувати потенційні ризики.

 

Ми маємо УЗД експертного класу. Проводимо всю необхідну лабораторну діагностику. До Ваших послуг: досвідчений терапевт, ендокринолог, сучасний кардіотокограф (прилад, що дозволяє виміряти тонус матки й оцінити внутрішньоутробний стан плода) та інші фахівці, консультація яких часто потрібна вагітним (наприклад, уролог або проктолог).

 

Пренатальна діагностика є основним напрямком акушерського моніторингу за станом плода і дозволяє на ранніх термінах виявити хромосомні аномалії плоду. УЗД проводиться сертифікованим фахівцем Фонду Медицини плода. Ми робимо унікальні скринінги як ультразвукові, так і біохімічні (програма Astraia) скринінги на прееклампсію, NIPT

 

Ми робимо такі передові тести, як тест на стрептокок групи В (це є стандартом в західних країнах). Тест на визначення стрептокока групи В у піхві є швидким тестом. Це означає, що результати Ви можете дізнатися вже через кілька хвилин, не залишаючи Клініку. Навіщо робити цей тест? Стрептокок групи В є однією з найчастіших причин інфекційних ускладнень, що загрожують життю новонароджених. Від 5 до 30% всіх вагітних мають цей стрептокок в піхві. Існують переконливі докази, що призначення антибіотика пеніцилінового ряду під час пологів жінкам, колонізованих стрептококом групи В значно знижує частоту сепсису, викликаного цим мікроорганізмом. Коли робити цей тест? Центр по контролю і профілактики захворювань в США (CDC) рекомендує робити тест всім вагітним в проміжку між 35 і 37 тижнями вагітності.

 

Можна зробити тест на підтікання навколоплідних вод, який є дуже важливим в роботі акушера, оскільки розрив плодових оболонок який стався до пологів може призвести до дуже серйозних ускладнень, як для матері, так і для малюка. Ми використовуємо високочутливий якісний тест, який дає дуже високу точність. Важливо пам'ятати, що в ідеалі таким тестом повинен скористатися акушер-гінеколог і зробити забір матеріалу коли жінка перебуває на гінекологічному кріслі. Другий важливий момент - на чутливість тесту може вплинути тривалість підтікання навколоплідних вод. Якщо розрив плодових оболонок стався більше ніж за тиждень до проведення тесту, тест може бути не інформативним.

 

У разі сумнівів щодо передчасного початку пологової діяльності можна зробити тест на фетальний фібронектин, який є золотим стандартом в діагностиці ризику передчасних пологів. У разі якщо є невеликі болі внизу живота, якщо є побоювання щодо того, що передчасні пологи можуть початися незабаром, тест на фетальний фібронектин дуже чітко покаже чи є високий ризик передчасних пологів упродовж 7 днів, або це просто тренувальні перейми, можна заспокоїтися і їхати додому. У нашій Клініці активно розвивається експрес-лабораторна діагностика. Щотижня з'являються все нові і нові швидкі тести, що дозволяють обстежувати людину за 5-10 хвилин.

 

Ми надаємо телефонну підтримку і можливість госпіталізації у будь-який пологовий будинок м. Дніпро.

 

 

 

Пакети ведення вагітності

В Клініці доктора Медведева кожна жінка має можливість підібрати для себе зручний Пакет ведення вагітності.

 

Вибрати та погодити вибір Пакета ведення вагітності можна на консультації у лікаря, який буде вести Вашу вагітність.

 

Ваше завдання думати про майбутнє Диво, а лікарі Клініки доктора Медведева подбають про те, щоб Ви не хвилювалися через дрібниці!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Авксентьєва Юлія Володимирівна

  Акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД

  • У 1997 році закінчила лікувальний факультет Дніпропетровської медичної академії
  • 1997-1999 р. інтернатура на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Дніпропетровської медичної академії.
  • 1999 р. – курси стажування та інформації з гінекологічної ендокринології, Дніпропетровський обласний діагностичний центр.
  • 2006 р. – тематичне удосконалення на циклі «Діагностика та лікування злоякісних пухлин і передпухлинних захворювань жіночої статевої сфери з основами кольпоскопії» на базі Запорізької МАПО.
  • 2010 р. – тематичне удосконалення на циклі «Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ.
  • 2020 р. – спеціалізація за фахом “Ультразвукова діагностика”, Запорізька МАПО
  • Учасник численних семінарів, конференцій, тренінгів з питань акушерства, гінекології, гінекологічної ендокринології.
  Детальніше
 • Баранець Євгенія Владиславівна

  Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

  • Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю лікувальна справа в 2007 р
  • З 2007 по 2010 р проходила інтернатуру за фахом акушерство і гінекологія на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДДМА.
  • Вторинна спеціалізація з медичної генетики в 2014 р на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • Учасник численних семінарів та конференцій з питань акушерства та гінекології. Навчання на міні-семінарах професора М. В. Медведєва.
  Детальніше
 • Галич Світлана Олександрівна

  Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД

  • Закінчила Дніпропетровський медичний інститут в 1993 р за фахом лікувальна справа
  • 1993-1996г. Інтернатура за фахом акушерство і гінекологія на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПО Дніпропетровської державної медичної академії
  • З 1997 р робота в акушерсько-гінекологічній службі СБЛ №1 з надання амбулаторної стаціонарної допомоги і допомоги породіллі
  • 2003 р Тематичний курс з ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології
  • 2010 р Тематичний курс по патології шийки матки.
  • 2017 р Тематичні курс «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології»
  • 2018 р. Тематичний курс «Кольпоскопія та патологія шийки матки»
  • 2019 р Тематичний курс «Ендокринологія в акушерстві та гінекології»
  • Учасник численних конференцій та семінарів в області акушерства та гінекології.
  Детальніше