Медикаментозне переривання вагітності

На жаль бувають ситуації коли вагітність небажана і вона все ж настала. Що робити в такій ситуації? Тут залишається два варіанти:

  • Перший - зберегти вагітність і народити небажаної дитини, а далі "як піде"
  • Другий варіант - переривання вагітності одним з найбільш безпечних з існуючих методів.

До найбільш безпечних методів на сьогоднішній день належить медикаментозне переривання вагітності, яке проводиться в амбулаторних умовах до 49 днів вагітності (7 тижнів). Відразу уточнимо, що 49 днів вагітності - це орієнтовно 25 днів затримки або 7 тижнів вагітності. В умовах стаціонару можна застосовувати даний метод і в більш пізні терміни - до 63 днів вагітності або 9 тижнів.

У нашій клініці застосовуються найбільш оптимальні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) схеми для медикаментозного переривання вагітності. А присутність ультразвукової апаратури, лабораторії і всього необхідного на випадок кровотечі дозволяє зробити даний вид переривання вагітності максимально безпечним.

Після проведення процедури є можливість проконтролювати ефективність за допомогою УЗД, а також обгооврити ефективні методи контрацепції для запобігання небажаної вагітності в майбутньому.

 

 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові! 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube