Мікроскопія нативного мазка

Мікроскопічне дослідження вагінальних виділень є найбільш доступним і інформативним методом діагностики. "Мазок" - частина рутинного гінекологічного огляду.

Навіщо ж ми впровадили "нативную мікроскопію" - пряме мікроскопічне дослідження "вологих" виділень з піхви безпосередньо на прийомі гінеколога? Справа в тому, що пряма мікроскопія вагінального вмісту дає можливість відразу після забору побачити клітини епітелію і мікроорганізми генітального тракту, будучи частиною клінічного обстеження пацієнток. Така мікроскопія широко проводиться в Європейських країнах, метод описаний у всіх останніх закордонних посібниках для лікарів акушерів-гінекологів.

Це метод дослідження, який дозволяє встановити діагноз, призначити адекватне лікування під час першого відвідування гінеколога, витрати часу мінімальні, а інформація для першого візиту максимальна. Ми часто доповнює цей метод рН-метрією вагінальних виділень, що підвищує діагностичну занчімость методу. Нативна мікроскопія дозволяє поставити діагноз "бактеріальний вагіноз", "вульвовагінальний кандидоз" і "трихомоноз" безпосередньо на візиті у гінеколога і відразу ж почати ефективне лікування. Особливо корисний метод для діагностики трихомонозу. Ці одноклітинні найпростіші мають джгутики і добре визначаються поки мазок не висох за рахунок дуже характерного руху. На малюнку нижче деякі типові картини розповсюджених гінекологічних інфекційних захворювань.

(A) Норма. Видно поверхневі клітини епітелія та лактобацили
(B) Бактеріальний вагіноз (ключові клітини, немає лактобацил)
(C) Вульвовагінальний кандидоз (псевдоміцелій C. albicans)
(D) Candida та бактеріальний вагіноз
(E) Цитолітичний вагіноз (надмірна лактофлора)
(F) Аеробний вагініт
(G) Десквамативний запальний вагініт (варіант аеробного вагініта)
(H) Трізомоноз та бактеріальний вагіноз - часте сполучення
(I) Атрофічний вагініт
(J) Leptothrix.
(K) Цервікальний слиз
(L) Бакьтеріальний вагіноз та сперматозоїди. І таке буває 

Чому цей аналіз потрібно зробити саме у нас?

✅Ми перші почали робити нативную мікроскопію, як мінімум, в Дніпропетровській області
Кваліфікація, досвід і можливість поєднувати з іншими лабораторними методами
Прихильність принципам доказової медицини та призначення схем лікування за американськими і європейськими стандартами

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube