Установка акушерського пессарія

Дуже активно і багато років ми вокористовуємо песарії в гінекологічній практиці для корекції опущення статевих органів та нетриманні сечі у жінок. На сьогодні постановка акушерських песаріїв - досить розвинута послуга в Україні.  

Існує два різновиди акушерських песарів - чашковий та розвантажувальний. Підбір та використання акушерських песарії потребує певного досвіду та специфічних знань. Тут дуже багато залежить від лікаря. незважаючи на те, що в деяких країнах, наприклад, США акушерські песарії практично не використовуються, ми все ж таки бачимо певну нішу до їх застосування (разом, наприклад, з колегами-представниками німецької та австрійської школи).

Показання для застосування акушерських песаріїв:

✅Коротка шийка матки
✅Високий ризик передчасних пологів
Опущення матки під час вагітності

Ми використовуємо восикоякісні песарії Доктор Арабін виробництва Німеччина. Вся продукція, яку ми використовуємо, сертифікована в Україні для медичного застосування.

Ціна на послугу вказана разом з вартістю пессарія.

У нашій клініці працюють досвідчені фахівці гінекологи, урологи, які проконсультують Вас з усіх питань, допоможуть визначиться з лікуванням, якщо виникне необхідність, підберуть потрібний пессарий і нададуть подальший медичний супровід. Будьте здорові!

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи дослідження, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube