Установка гінекологічних песаріїв

На сьогодні постановка гінекологічних песаріїв - досить активно розвивається методика в Україні. Песарії призначені для підтримки геніталій при пролапсі (опущенні) органів малого тазу, а також при стресовому нетриманні сечі. Сучасні песарії зроблені з гіпоалергенного еластичного силікону, який може дезинфікуватися скільки завгодно раз і практично не зношується з часом. Такий пессарий можна використовувати десятиліттями без погіршення його властивостей. Існує безліч різних видів і форм песаріїв.

Силіконові в формі звичайного і товстого кільця призначені для легкого та середнього ступеня опущення стінок піхви, чашковий і чашковий перфорований (в ньому є спеціальні отвори для виходу вагінального виділення) також застосовують для легкого і помірного пролапсу тазових органів. Є уретральні песарії, вони мають форму кільця з потовщенням на обідку і призначені для корекції цистоцеле і нетримання сечі при напрузі.

Чашечно - уретральні песарії мають форму чаші з потовщенням і великим центральним отвором, використовуються для поєднаної патології пролапсу тазових органів легкого та помірного ступеня з нетриманням сечі. Особливий вид - це пессарий Ходжа, йому можна надавати будь-яку форму, він хороший для пацієнток з важкими варіантами опущення. Всі перераховані вище песарії для тривалого використання, якщо потрібно короткочасне застосування є грибоподібний і кубічний песарії.

Як бачите, розібратися у всьому цьому різноманітті не так вже й просто. Тому, на допомогу прийде фахівець гінеколог. У нашій клініці представлені всі моделі, ми здійснюємо індивідуальний підбір, проаналізувавши проблему і анатомію кожної конкретної жінки. Процедура не приносить особливого дискомфорту, виконується швидко, Ви можете залишати клініку практично відразу після процедури. Однак, в деяких випадках, потрібно походити протягом години, щоб визначити не випадає чи пессарий і звернутися до лікаря повторно після спливу цього строку.

Показання для! Застосування гінекологічніх песаріїв:

різна степень неускладнених и ускладненого опущення ОРГАНІВ малого таза, в разі если жінка НЕ ​​хоче або є протипокази до оперативного лікування при необхідності перенести оперативніше лікування в зв'язку з супутних патологією з метою зімітуваті результати операции, щоб зрозуміті Який ефект очікуваті после неуспішної операции з приводу опущення або нетрімання сечі, щоб избежать повторного оперативного втручання

Потрібно пам'ятати, що є фактори, що роблять негативний вплив на ефективність пессарія. Можуть виникнути труднощі, якщо пролапс рецидивний після операції, якщо ступінь опущення дуже значна (3-4), якщо піхву короткий або з орчень широким входом. В цілому, при кваліфікованої допомоги, песарії задоволені близько 80% пацієнток. ускладнення песаріїв Вагінальні садна, через які може виникати дискомфорт, невелика кровотеча, можлива поява неприємного запаху. Іноді потрібна заміна пессарія на ще один - іншої форми або розмірів, потрібно про це пам'ятати і враховувати.

Стандартно один пессарий носиться 40 днів, грибоподібний і кубічний не більше доби. На 15 день рекомендується відвідати лікаря для контролю. На час носіння пессарія слід обмежити надмірні фіз.нагрузкі (це обговорюється з лікарем). Ціна на послугу вказана разом з вартістю пессарія. У нашій клініці працюють досвідчені фахівці гінекологи, урологи, які проконсультують Вас з усіх питань, допоможуть визначиться з лікуванням, якщо виникне необхідність підберуть потрібний пессарий і нададуть подальше медичний супровід. Будьте здорові!

 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи дослідження, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube