Встановлення гінекологічних песаріїв

На сьогодні встановлення гінекологічних песаріїв – це методика, що активно розвивається в Україні. Песарії призначені для підтримки геніталій при пролапсі (опущенні) органів малого таза, а також при стресовому нетриманні сечі. Сучасні песарії вироблені з гіпоалергенного еластичного силікону, який може дезінфікуватися скільки завгодно разів і практично не зношується з часом. Такий песарій можна використовувати десятиліттями без погіршення його властивостей. Існує безліч різних видів і форм песаріїв.

Силіконові в формі звичайного і товстого кільця призначені для легкого та середнього ступеня опущення стінок піхви, чашковий і чашковий перфорований (в ньому є спеціальні отвори для виходу вагінальних виділень) також застосовують для легкого і помірного пролапсу тазових органів. Є уретральні песарії, вони мають форму кільця з потовщенням на обідку і призначені для корекції цистоцеле та нетримання сечі при напрузі.

Чашково-уретральні песарії мають форму чаші з потовщенням і великим центральним отвором. Такі чаші використовуються для поєднаної патології пролапсу тазових органів легкого та помірного ступеня з нетриманням сечі. Особливий вид - це песарій Ходжа. Йому можна надавати будь-яку форму, він добре підходить пацієнткам з важкими варіантами опущення. Всі перераховані вище песарії для тривалого використання, якщо потрібно короткочасне застосування є грибоподібний і кубічний песарії.

Як бачите, розібратися у всьому цьому різноманітті не так вже й просто. Тому, на допомогу прийде фахівець – гінеколог. У нашій клініці представлені всі моделі песаріїв. Ми здійснюємо індивідуальний підбір, проаналізувавши проблему і анатомію кожної конкретної жінки. Процедура не приносить особливого дискомфорту й виконується швидко. Ви можете залишити Клініку практично відразу після процедури. Однак, в деяких випадках, потрібно походити протягом години, щоб визначити чи не випадає песарій і звернутись до лікаря повторно після спливу цього часу.

Показання для застосування гінекологічніх песаріїв:

● Різний ступінь неускладненого та ускладненого опущення органів малого таза
● Якщо жінка не ​​хоче або є протипокази до оперативного лікування
● При необхідності перенести оперативне лікування у зв'язку з супутньою патологією
● З метою зімітувати результати операції, щоб зрозуміти який ефект очікувати
● Після невдалої операції з приводу опущення або нетримання сечі, щоб запобігти повторного оперативного втручання

Потрібно пам'ятати, що є фактори, що негативно впливають на ефективність песарію. Можуть виникнути труднощі, якщо пролапс рецидивує після операції, якщо ступінь опущення дуже значна (3-4), якщо вхід у піхву короткий або дуже широкий. В цілому, при кваліфікованій допомозі, песаріями задоволені близько 80% пацієнток.

Ускладнення від песаріїв - вагінальні садна, через які може виникати дискомфорт, невелика кровотеча, можлива поява неприємного запаху. Іноді потрібна заміна песарію на ще один - іншої форми або розмірів, потрібно пам'ятати і враховувати це.

Стандартно один песарій носиться 40 днів. Грибоподібний і кубічний - не більше ніж добу. На 15 день рекомендується відвідати лікаря для контролю. На час носіння песарію слід обмежити надмірні фізичні навантаження (це обговорюється з лікарем).

Ми використовуємо дуже якісні гінекологічні, урогінекологічні та акушерські песарії фірми Доктор Арабін (Німеччина).

У Клініці доктора Медведева працюють досвідчені фахівці – гінекологи, урологи, які проконсультують Вас з усіх питань, допоможуть визначитись з лікуванням та якщо виникне необхідність - підберуть потрібний песарій з подальшим медичним супроводом.

Будьте здорові та щасливі!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube