Склеротерапія кіст яєчника

Склеротерапія ендометріоїдних кіст яєчника - методика, яка дозволяє під контролем УЗД зробити пункцію кісти, видалити її вміст, ввести спеціальний розчин, що викликає спадання стінок кістозної порожнини і забезпечує профілактику повторного розвитку ендометріоїдних кісти. Кому підійде така процедура? Процедуру рекомендують використовувати в разі рецидиву кісти після оперативного лікування, так як хірургічне втручання на яєчниках призводить до зменшення запасів яйцеклітин.

Це дозволяє зберегти оваріальний резерв для подальшої вагітності.

Для призначення склеротерапії є чіткі показання та протипоказання

Процедура не рекомендується: - якщо кіста має невдале розташування і складно провести її пункцію - якщо є сумніви, що кіста є ендометріоїдної - при безплідді, але оваріальний резерв високий і не проводилося раніше лапароскопічне лікування (метод першої лінії лікування ендометріозу і безпліддя при хорошому запасі яйцеклітин) - якщо крім ендометріоїдних кісти, є супутнє захворювання органів репродутівной сфери потребує оперативного лікування.

Методика може проводиться під місцевим або короткочасним внутрішньовенним знеболенням, весь хід процедури контролюється ультразвуком. Операція короткочасна, не вимагає тривалого перебування в клініці, буквально відразу ж після процедури Ви можете повертатися додому. Перевагами склеротерапії ендометріоїдних кіст є те, що це неопераційний метод, тобто ендометріоїдних кісти можна вилікувати без хірургічного втручання, методика дозволяє зберегти оваріальний запас (резерв), у пацієнток зі зниженим антімюллерова гормоном процедура не призведе до більшого зниження.

До недоліків можна віднести відсутність повноцінного гістологічного дослідження на відміну від лапароскопічного лікування ендометріоїдних кіст. Біопсія і гістологія дозволяють бути повністю впевненим у тому, що кіста ендометріоїдна. Саме тому якщо є найменші сумніви або ризик розвитку раку яєчників, склеротерапія не застосовується. Для отримання правильного лікування і щоб уникнути ускладнень рекомендується очна консультація з нашим фахівцем. Ми одні з небагатьох клінік в Україні, які освоїли і успішно застосовуємо цю методику. Щоб визначитися чи підходить для Вас дана процедура - чекаємо Вас на прийомі. Ультразвукові етапи процедури:

Вихідна кіста

У кісту введена голка, контрастна для ультразвуку

Порожнина кісти заповнена склерозантом

Фінальний і абсолютно нормальний вигляд яєчника рівно через 30 хвилин після того як пацієнтка переступила поріг клініки. Без наркозу і госпіталізації можна відразу йти додому!

І ось ще думка в рамках проекту "Акушерство і гінекологія за 60 секунд":

Ціна вказана без вартості цитологічного дослідження зразка тканини. Це недорогий аналіз.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому це варто зробити у нас?

  • По-справжньому багатий досвід різних операцій в гінекології
  • Склеротерапією кіст яєчника майже ніхто не займається
  • За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблеми, підберемо краще для Вашої ситуації пропозиція
  • Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube