Склеротерапія ендометріоїдних кіст яєчника

Склеротерапія ендометріоїдних кіст яєчника - методика, яка дозволяє під контролем УЗД зробити пункцію кісти, видалити її вміст, ввести спеціальний розчин, що викликає спадання стінок кістозної порожнини і забезпечує профілактику повторного розвитку ендометріоїдних кіст.

Запам'ятайте! Дана методика підходить виключно для ендометріоїдних кіст яєчника!

Кому підійде така процедура?

✅ Процедуру рекомендують використовувати в разі рецидиву кісти після оперативного лікування, так як хірургічне втручання на яєчниках призводить до зменшення запасів яйцеклітин - оваріального резерву.
✅ Інколи ми пропонуємо склеротерапію дуже молодим жінкам з двобічними кістами без особливих болей через те, що двобічне видалення кіст може суттєво травмувати яєчник
✅ Ендометріоїдна кіста у жінок, яки вже планують йти на ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення)
✅ В інших випадках, коли ризики оперативного лікування переважають його користь

Головна мета склеротерапії ендометріоїдної кісти яєчника - зберегти оваріальний резерв для подальшої вагітності та профілактики передчасної менопаузи

Кому не рекомендується склеротерапія кісти яєчника?

✅Процедура не рекомендується: - якщо кіста має невдале розташування і складно провести її пункцію
✅Якщо є сумніви, що кіста є ендометріоїдною (за даними УЗД)
✅При безплідді, коли оваріальний резерв високий і не проводилося раніше лапароскопічне лікування (лапароскопія - метод першої лінії лікування ендометріозу і безплідді при хорошому запасі яйцеклітин)
✅Якщо окрім ендометріоїдних кісти, є супутнє захворювання органів репродутівной сфери потребує оперативного лікування.

З метою збереження оваріально резерву можна зробити склеротерапію і під час лапароскопії

✅ Методика може проводиться під місцевим або короткочасним внутрішньовенним знеболенням
✅ Весь хід процедури контролюється ультразвуком
✅ Операція короткочасна, не вимагає тривалого перебування в клініці, буквально відразу ж після процедури Ви можете повертатися додому.

Перевагами склеротерапії ендометріоїдних кіст є те, що це неопераційний метод, тобто ендометріоїдних кісти можна вилікувати без хірургічного втручання, методика дозволяє зберегти оваріальний запас (резерв), у пацієнток зі зниженим антімюллеровим гормоном, процедура не призведе до його більшого зниження.

✅ До недоліків можна віднести відсутність повноцінного гістологічного дослідження на відміну від лапароскопічного лікування ендометріоїдних кіст. Біопсія і гістологія дозволяють бути повністю впевненим у тому, що кіста ендометріоїдна. Саме тому якщо є найменші сумніви або ризик розвитку раку яєчників, склеротерапія не застосовується.

✅ Для отримання правильного лікування і щоб уникнути ускладнень рекомендується очна консультація з нашим фахівцем. Ми одні з небагатьох клінік в Україні, які засвоїли і успішно застосовуємо цю методику.  Ультразвукові етапи процедури:

Вихідна кіста

У кісту введена голка, контрастна для ультразвуку

Порожнина кісти заповнена склерозантом

Фінальний і абсолютно нормальний вигляд яєчника рівно через 30 хвилин після того як пацієнтка переступила поріг клініки. Без наркозу і госпіталізації можна відразу йти додому!

Щоб визначитися чи підходить для Вас дана процедура - чекаємо Вас на прийомі.

Ціна вказана без вартості цитологічного дослідження зразка тканини. Це недорогий аналіз.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому це варто зробити у нас?

✅ По-справжньому багатий досвід різних операцій в гінекології
✅ 
Склеротерапією кіст яєчника майже ніхто не займається
✅ 
За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблемамх, підберемо кращу для Вашої ситуації пропозиція
✅ 
Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube