Пікфлоуметрія

Пікфлоуметрія (англ. Peak Flow - піковий потік) - метод функціональної діагностики для визначення пікової об'ємної швидкості форсованого видиху (ПОСвид). ПОСвид є основним показником бронхіальної обструкції (звуження бронхів) - обсягом форсованого видиху за першу секунду (ОФВ1), тому може бути рекомендований як його аналог для використання переважно в амбулаторних умовах і для самостійного використання пацієнтами.

Цілі і завдання пікфлоуметріі

Основне захворювання, для якого показана і необхідна пікфлоуметрія - це бронхіальна астма. Людям, що страждають на це захворювання, обов'язково треба мати вдома в наявності пікфлоуметр, так само обов'язково як необхідно мати тонометр людям, які страждають на гіпертонічну хворобу, а хворим на цукровий діабет - глюкометр. Також дана методика обстеження використовується для пацієнтів з ХОЗЛ (хронічні обструктивні захворювання легень).

Пикфлоуметрия - необходимый метод диагностики в работе пульмонолога и терапевта.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube