Висічення рубця

Висічення-це хірургічний метод корекції рубця, з дуже ретельним зіставленням країв рубця, з використанням спеціального шовного матеріалу малої травматичності і з накладенням косметичних внутрішньошкірних швів. Видаленню підлягають не надто широкі шрами з рухомими краями. 

Оскільки існує кілька різних типів рубців, слід звернутися до лікаря перед тим, як планувати висічення рубця.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

В результаті операції первинні розміри рубця стають менше, поверхня не виділяється над рівнем шкірного покриву. Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини.

 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube