Амбулаторна хірургія

Амбулаторна хірургія або хірургія одного дня - сьогодні це дуже перспективний напрямок медицини, що вбирає в себе всі найсучасніші знання і технології. Близько 70% всіх хірургічних операцій на Заході проводяться амбулаторно.

 

 

У Клініці доктора Медведева амбулаторна хірургія також займає значне місце. Відмінною особливістю амбулаторної хірургії є те, що дані оперативні втручання не вимагають госпіталізації. Операція може бути проведена безпосередньо в день звернення.

 

До малої амбулаторної хірургії відносяться:

✅лікування гнійно-запальних процесів (абсцеси, фурункули, карбункули, панариції, параніхіі, гідраденіти);
✅видалення доброякісних новоутворень шкіри і підшкірно-жирової клітковини ліпоми, бородавки, фібром, атероми);
✅видалення врослих і уражених нігтів.

 

Досвід і знання наших хірургів, сучасні методики, які вони застосовують, дозволяють проводити амбулаторно (тобто без госпіталізації) багато малих операції гінекологічного, урологічного та проктологічного профілю, також амбулаторно лікується варикозне розширення вен.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Батозський Олексій Сергійович

  Хірург-проктолог першої кваліфікаційної категорії

  • Закінчив лікувальний факультет Дніпропетровського медичного інституту народної медицини в 2005 году
  • З 2005 по 2008 рік - первинна спеціалізація з хірургії на базі Дніпропетровської державної медичної академии, кафедра факультетської хірургії та хірургії інтернів на базі міської КЛІНІЧНОЇ лікарні №6
  • З 2008 року працює лікарем - хірургом з надання невідкладної та планової медичної допомоги на базі КЗ «ДМКЛ№16» ДОР »
  • В 2017 році отримав першу кваліфікаційну категорію за фахом хірургія
  • Протягом тривало часу надає амбулаторну допомогу хворим проктологічного профілю за допомогою впровадження у свою практику малоінвазивних методик лікування таких як вакуумне лігування латексними кільцями, радіохвильової та електрохірургічної диссекции і коагуляції тканин при таких захворюваннях як гемороїдальна хвороба, доброякісні новоутворення ділянки ануса на анального каналу, неускладнені нориці та тріщини заднього проходу.
  • З метою підвищення своєї кваліфікації та впровадження нових методик лікування активно приймає участь у роботі обласних товариств, з'їздах, симпозіумах та міжнародних науково-практичних конференціях на що має відповідні сертифікати.
  Детальніше