Видалення варикоцеле по Мармару

Варикоцеле - Досить широка патологія среди Всього чоловічого населення, яка представляет собою варикозне Розширення вен сім'яного канатика. Согласно з данімі, хвороба діагностується у 15-20% представителей Сильної статі. Зустрічається среди пацієнтів різного віку, в тому чіслі и у дітей, а такоже чоловіків похилого віку. Согласно з рекомендаціямі еропейськіх и Американської Асоціацій урології, найбільш ефективна операцією з приводу варикоцеле є мікрохірургічна подпахова перев'язка яєчковіх вен - операція Мармара.

Процедура має велику кількість позитивних відгуків не тільки від пацієнтів, а й лікарів, завдяки невеликому періоду реабілітації, мінімального ризику виникнення ускладнень і значного поліпшення показників спермограми.

Також перевагами методики є:

  • збереження артерій яєчка;
  • відновлення чоловічої фертильності;
  • малоінвазивної;
  • відсутність обов'язкової госпіталізації;
  • мінімальні ризики виникнення рецидиву.

 

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

 

Після проведення операції протягом 3-9 місяців відбувається поліпшення сперматогенезу.

Однак слід пам'ятати, що видалення варикоцеле не є завершальним етапом лікування чоловічого безпліддя і не здатне виправити ситуацію одномоментно.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube