Видалення варикоцеле по Мармару

Варикоцеле (варикозне розширення вен яєчок) – це широко розповсюджена патологія серед чоловічого населення, яка являє собою розширення вен сім'яного канатика. Згідно зі статистичними даними, ця хвороба діагностується у 15-20% представників чоловічої статі. Варикоцеле зустрічається серед пацієнтів різного віку, в тому числі й у дітей, а також чоловіків похилого віку.

 Лікування варикоцеле

Згідно з рекомендаціями Європейської асоціації урологів та Американської урологічної асоціації, найбільш ефективною операцією з приводу варикоцеле є перев’язка варикозних розширених яєчкових вен з метою перенаправити відтік венозної крові по колатеральних судинах – операція Мармара.

Процедура має велику кількість позитивних відгуків не тільки від пацієнтів, а й лікарів, завдяки невеликому періоду реабілітації, мінімальному ризику виникнення ускладнень та значному поліпшенні показників спермограми.

Також перевагами методики є:

• збереження артерій яєчка;
• відновлення чоловічої фертильності;
• малоінвазивність;
• відсутність обов'язкової госпіталізації;
• мінімальні ризики виникнення рецидиву.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтесь, в нашій Клініці завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетика разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести дану процедуру.

Після проведення операції протягом 3-9 місяців відбувається поліпшення сперматогенезу.

Однак слід пам'ятати, що видалення варикоцеле не є завершальним етапом лікування чоловічого безпліддя і не здатне виправити ситуацію одномоментно.

На очній консультації фахівці Клініки доктора Медведева допоможуть Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте здорові та щасливі!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube