Пластика цервікального каналу

На жаль, стеноз цервікального каналу - його звуження є досить поширеною проблемою жіночого здоров'я. Пов'язано це з дуже високою поширеністю різних операцій і маніпуляцій на шийці матки, всіляких коагуляцій - "припікань", конізацій (ексцизія) і так далі. В результаті таких маніпуляцій іноді значно звужується зовнішній зів цервікального каналу, що може привести до безпліддя, болючих менструацій через затримку менструальної крові. У крайніх випадках цервікальний канал може зарости зовсім.

Ми пропонуємо кілька варіантів розв'язання проблеми, починаючи з банального бужування і закінчуючи лазерною пластикою цервікального каналу. Останній варіант, безумовно, має велику перевагу - вкрай низький ризик повторного виникнення проблеми.

Як готуватися до процедури?

✅Спеціальної підготовки не потрібно
✅Оптимальний час для виконання процедури - перша половина менструального циклу
✅Необхідний мінімум обстежень: цитологія (РАР-тест), аналізи на ВІЛ, гепатити В, С і сифіліс (ми можемо зробити прямо перед процедурою експрес-тестом).


Що буде відбуватися під час процедури?

✅Прийдете в клініку, адміністратори заповнять медичну карту
✅М
едсестри зроблять знеболюючий укол або дадуть пероральний препарат, якщо потрібно - візьмуть аналізи
Вас проведуть до лікаря, який зробить маніпуляцію під місцевим знеболенням або інгаляційною аналгезією
✅Процедура триває зазвичай 10-15 хвилин і не викликає сильної хворобливості (на 2 бали з 10 не більше)
Після процедури одягаєтеся, отримуєте рекомендації, оплачуєте і залишаєте клініку.

 Чому корекцію стенозу цервікального каналу потрібно зробити саме у Клініці доктора Медведева?

✅Нами виконано велику кількість таких маніпуляцій.
✅У нашому арсеналі є офісна гістероскопія – методика для більш радикального та якісного подолання стенозу цервікального каналу.
✅У нас є УЗД прямо в кабінеті гінеколога – є можливість виконання процедури під контролем УЗД.
✅Оптимальна вартість, т.к. все це дозволяє досягти максимального результату за найкоротший час

В останні роки оптимальним методом пластики цервікального каналу вважаємо офісну гістероскопію. Лазерна пластика цервікального каналу є частиною цієї процедури. Чому офісна гістероскопія? Тому що є можливість переглянути канал по всій довжині, а також, при необхідності, виправити стеноз внутрішнього зіву, який буває у частини хворих. Крім того, офісна гістероскопія дозволяє оглянути порожнину матки, взяти біопсію ендометрія і вилікувати внутрішньоматкову патологію (поліп і так далі), якщо вона присутня. 

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

 

Оптимальний метод лікування в Вашому випадку доктор підкаже на очній консультації. Звичайно, з урахуванням Ваших побажань і в Ваших інтересах, на варті Вашого здоров'я. Будьте здорові і щасливі.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube