Офісна гістероскопія

Гістероскопія - це один із сучасних методів діагностики, що дозволяє оглянути порожнину матки жінки за допомогою відеокамери, освітлювача та монітора.

 

Традиційно гистероскопия виконується в умовах стаціонару під загальним знеболенням. Однак, разом зі стрімким розвитком технологій і появою унікальних найтонших інструментів, а також завдяки вдосконаленням навичок хірургів-гінекологів, виконання гістероскопії стало можливим в умовах амбулаторної клініки. Тепер, за рахунок найтонших інструментів діаметром 3-4 мм можна потрапити в порожнину матки жінки без необхідності знеболювання, без використання гінекологічних дзеркал і будь-яких інших інструментів, що приносять дискомфорт. Процедура гистероскопии стала «офісної» - так званої "операцією однієї години".

Можливості та переваги офісної гістероскопії:

Можна побачити все, що відбувається в порожнині матки. Виявити таку патологію, як поліпи, підслизові, міоматозного вузли, зрощення і перегородки в порожнині матки, різні її аномалії розвитку. Застосування лазерів, сучасних найтонших механічних інструментів, біполярних енергій дозволяє вилікувати виявлену патологію якісно, ​​безболісно і безпечно.

Через 15-20 хвилин після гістероскопії пацієнтка вже працездатна і може йти додому, необхідності лягати в стаціонар на добу немає. Це дозволяє жінкам залишатися продуктивними, вписати процедуру в практично будь-який графік і не випадати з сімейного і суспільного життя.

Знижується рівень ризику для здоров'я пацієнтки, пов'язаний з використанням наркозу, до нуля.

На малюнку нижче наш офісний гістероскоп Трофіскоп (Карл Шторц) в порівнянні з пайпель - одноразовим пластиковим інструментом для амбулаторного взяття біопсії ендометрія. Насправді гістероскоп тонше. При порівнянні больових відчуттів під час цих двох процедур, офісна гістероскопія виявилася набагато менш болючою, ніж пайпель-біопсія ендометрія.

Одна з причин, чому при офісної гістероскопії не боляче на це відео:

В яких випадках може бути показана офісна гістероскопія? Офісна гістероскопія застосовується при порушенні менструального циклу. Вона показана при появі кровомазання, не пов'язаного з настанням менструації, наприклад в середині циклу, через кілька днів після закінчення менструації або до її початку. Показанням до гістероскопії є запідозрені на УЗД такі види внутрішньоматкової патології як: гіперплазія ендометрію, поліп ендометрія, так званий синдром Ашермана - синехії в порожнині матки, перегородка в порожнині матки, а також міома матки.

При невдалій спробі вилучення внутрішньоматкової спіралі (ВМС), коли вона дуже сильно закріпилася в порожнині матки або її вуса зайшли глибоко в порожнину матки. Іноді гистероскопию доцільно робити перед підготовкою до ЕКО при безплідді. Крім того, за рахунок мінімальної інвазивності, офісна гістероскопія використовується з метою контролю за лікуванням. Приклад офісної гістероскопії. Ми з легкістю видаляємо синехии лазером за лічені секунди. В кінці процедури пацієнтка попросила провести екскурс в анатомію. Весело і пізнавально!

І набагато складніший випадок з масивними зрощення. Теж без болю і без наркозу.

Як готуватися до офісної гістероскопії? Оптимальний час проведення гістероскопії - перші дні після менструації, частіше до 14 дня Вашого циклу, але доктор може призначити інший час. Обов'язково проконсультуйтеся перед виконанням процедури. Проведення офісної гістероскопії не вимагає особливої ​​підготовки. Досить мати свіжі аналізи мазка з піхви і цервікального каналу, а також цитограми давністю не більше 1 року. Оскільки це абсолютно амбулаторна процедура, вона безболісна і практично не завдає шкоди здоров'ю жінки. Як готуватися до офісної гістероскопії?


Рекомендації ПІСЛЯ офісної гістероскопії:

Ще кілька відео про офісної гістероскопії.

В яких випадках велика ймовірність, що буде порекомендувала гістерорезектоскопія:

  • Поліп більше 8 мм одним з розмірів
  • Субмукозная міома
  • Виражений синдром Ашермана
  • Множинні поліпи
  • Товщина М-ехо більше 15 мм
  • Перегородка та інші аномалії матки

Чи можливо виконати офісну гістероскопію жінці у якої ніколи не було статевого життя і зберегти дівочу плеву? Так! Особливістю офісної гістероскопії є відмова від традиційних дзеркал, які необхідно вводити в піхву, кульових щипців, якими чепляється шийка матки та розширювачів Гегара для розширення цервікального канала. Для доступу використовується так званий вагіноскопічний доступ, представлений на малюнку нижче.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини. Подивитися і скачати пам'ятку про офісної гістероскопії можна за посиланням. Чому потрібно зробити офісну гістероскопію саме у нас? Ми одні з перших в Україні і перші в Дніпропетровській області. Маємо міжнародне визнання. Маємо величезний успішний досвід виконання процедур. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові!

Відгук однієї з наших особливих пацієнток про перенесену офісну гістероскопію

Шановні пацієнтки та читачі сторінки «Клініки доктора Медведєва». Дівчатка хотіла поділитися з Вами своїм досвідом як пацієнт, який випробував на собі процедуру «Офісна гістероскопія».

Моє рішення пройти процедуру гістероскопії було пов'язане не лише із турботою про своє здоров'я. Я ще виступала як добровольець («модель») для нашого чудового доктора, лікаря-акушера-гінеколога Фомченка Ірини Вікторівни, яка освоїла цю маніпуляцію і зараз успішно відточує свою майстерність під чуйним керівництвом професора Михайла Володимировича Медведєва.

Багато пацієнток відмовляються проходити цю процедуру. Бояться. біль. Хочу сказати, що це не дуже боляче. Якщо Ви здатні пережити болі під час місячних, а я впевнена, що кожна жінка їх колись відчувала, то гістероскоп Ви точно витримаєте спокійно. Я, звичайно, розумію, що у кожної людини больовий поріг індивідуальний. Один і той же рівень роздратування може висловитися як у незначному, так і сильному болю для різних людей. Але, повірте, того знеболювання, яке запропонують Вам у «Клініці доктора Медведєва», цілком достатньо. Дія уколу триває 8 годин. До речі, після процедури Вам можуть запропонувати прийняти знеболювальну таблетку, щоб зовсім не було ніяких неприємних відчуттів.

Загалом, що я хочу сказати, дорогі наші пацієнтки, дівчатка, жінки. Та страшно. І мені теж було страшно, хоч і я багато разів була присутньою як медсестра на офісній гістероскопії, і знаю весь процес, так би мовити, виснаження. АЛЕ! Процедура найчастіше триває 10-15 (рідко – 40-60) хвилин. І за цей час у Вас є можливість позбутися величезної кількості проблем, пов'язаних із жіночим здоров'ям, які мучать деякими роками. Ви маєте унікальну можливість покращити якість життя. Унікальна. Так, так саме УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ. Тому що ніде в Україні не проводять Офісну гістероскопію без необхідності наркозу. Ніде, окрім «Клініки доктора Медведєва». Будьте завжди здорові та щасливі. Шевченко Олеся Сергіївна.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube